Microsoft'un merakla beklenen yeni işletim sistemi Windows 7'nin RC sürümü, ilk önce torrent'te!

Microsoft, milyonlarca kullanıcının beklediği yeni işletim sistemi Windows 7'nin RC sürümünün çıkacağı tarihi daha önce "yanlışlıkla" ağzından kaçırmıştı. Bundan kısa bir süre sonra ise Windows 7 RC'nin tamamlandığı söylentileri yayıldı. Söylentilere göre 7100 numaralı RC sürümü, bir önceki 7000 numaralı sürüme göre pek çok değişiklik getirecekti.

Tamamlanan 7100 sürümü sonunda dosya paylaşım sitelerinde görünmeye başladı. Windows 7 RC 7100'ü indiren pek çok kullanıcı gerçek olduğunu ve işletim sisteminin son hali olduğunu bildirdiler. Fakat 7000 ile 7100 numaralı sürümler arasında ciddi bir fark göze çarpmadı. Yeni ara yüz söylentilerinin doğru çıkmaması, 7100'ü ilk indiren kullanıcılar, olası farklılıkları bulmak için adeta birbirleri ile yarışa girdiler ama ortaya henüz dikkate değer bir farklılık çıkmadı. Yapılan değişikliklerin büyük bir çoğunluğu performans ve istikrar konusunda gerçekleşti.

Windows 7 RC Build 7100'ün hem 32 bit, hem de 64 bit sürümleri torrent'e düştükten sadece birkaç saat içerisinde binlerce kişi tarafından indirildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 369
favori
like
share