Advanced Vista Optimizer 2009 ile Windows Vista'yı uçurabilirsiniz; ama bunun bir de bedeli var...

Bilgisayarının daha hızlı ve daha güvenli çalışmasını kim istemez ki? Bu konuda her kullanıcı elinden geleni yapsa da, çoğu zaman yardımcı bir program kullanmak en iyi çözüm olabilir. Bu sayede özellikle çok tecrübeli olmayan kullanıcılar sistemlerini hızlandırmak isterken, emin olmadıkları ayarları değiştirmek zorunda kalmazlar. Advanced Vista Optimizer 2009 da tam olarak bu işi yapıyor.

Çalışan programları optimize ederek işlemci ve bellekten daha çok verim almayı sağlayan program, aynı zamanda gereksiz dosyaları temizleyip, internet üzerindeki gizliliğinizi de koruyor. Programın son derece basit ara yüzü her seviyeden kullanıcının zorlanmadan sistem bakımı gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Programın tek kusuru fiyatı. 15 günlük deneme sürümüne sahip olan program, 35 dolara satılıyor. Piyasada benzerlerini ücretsiz de bulabilirsiniz fakat sistemine özen gösteren kullanıcılar Advanced Vista Optimizer 2009

Hem ödedikleri ücretin karşılığını alabilecekler.Vista, hem de XP'de çalışan programın 15 günlük deneme sürümünü indirmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 421
favori
like
share