Freedom Fighters tam çözümü - çöz - Freedom Fighters oyun çözümleri


SOVİET DOMİNATİON
Haritadaki bölgelerden önce Police Station’a gidin. İlerde bir grup polis devrilmiş bir aracın arkasında siper almışlar. Sakın ilerlemeyin çünkü orada keskin nişancılar sizi hemen indiriyorlar. Polislerin yanından C4’ü alın ve Lağım deliğinden Post Office bölgesine geçin. Burada Haritayı takip ederek Gas Station’a gidin ve "E" ye basarak C4’ü yerleştirin. Patlamadan sonra Sniperları da etkisiz hale getirmiş olacaksınız. Hemen tekrar Police Station’a dönün. Polisin durduğu yerin sağından yer altı tüneline girin.Çıkınca eğilerek kendinizi göstermeden istasyonun garajına girin. Burayı temizleyip yukarı çıkın en üst katta Angelina’yı kurtarın ve bayrağı değiştirin.

İN A NEW YORK MİNUTE
HOTEL bölgesine geçin ilerleyip Kafeden C4 leri alın geri dönüp HARBOR bölgesine geçin. Haritayı takip ederek Helipad’i havaya uçurun. Bence Warehouse kısmına dokunmayın oraya saldırmak için biraz daha karizma kazanıp daha fazla savaşçıya komuta etmek daha akıllıca olur. Buradan Hotale geri dönün ve Hotel’i ele geçirin. Sonra Bridge’in ayaklarına C4 koyup patlatın daha sonra gidip Fire Station’ı ele geçirin. Warehouse’a Harbor’a geçin. Warehouse’a ilerleyin ama dikkat yolunuzun üstünde bir çok sniper ve sürekli takviye getiren apcler var bu yüzden makineli tüfeklerin başına asker koya koya ilerleyin. Binanın içinde de temkinli gidin zira çok zorlanırsınız. Size bir ipucu bir yerde bir sniper avlarsanız. Silahı alıp bulunduğu konumdan sağa sola bakarak temizlemeye çalışın.

BREAKİNG FREE!
Öncelikle MOVİE THEATER’a gidin. Burada haritayı takip ederek Helipad’i yok edin. Size tavsiyem Helipad'e yanındaki binadan girmeniz ve binanın üstünden 2. kattaki odadan alacağınız sniperla bir temizlik yapmanız. Oradan Movie Theater’a geçin. İlk başta karşılıklı çatışmayı geçerseniz binanın içi basit sayılır, yalnız Çatıda sizi bir düzine komando bekliyor DİKKAT!
Freedom Fighters ipuçları - ipucu - taktik - Freedom Fighters taktikleri

[URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208107-sanitarium-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208148-ico-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208151-serious-sam-next-encounter-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208154-shadow-hearts-covenant-tam-cozum.html" rel="nofollow" target="_blank">

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 2226
favori
like
share
VULKAN Tarih: 18.05.2010 19:58
paylaşımın için teşekkürler
bekomeko65 Tarih: 18.05.2010 14:47
hadi