istanbul yunus baliklari gösterileri - yunus baliklarinin gösterileri - yunus baliklari

Gösteriler
Birbirinden sevimli, akıllı ve çevik kahramanlarımız, ziyaretçilerimize hayatlarında geçirebilecekleri en eğlenceli dakikaları sunmaktadırlar. Gösterilerimiz 45 dakika sürmektedir.

Stand Alanları ve Dolphinarium Kafe
Gösteri saatinden önceki zamanınızı birbirinden özel markaların standlarını gezerek yada kafeteryamızda çayınızı yudumlayarak geçirebilirsiniz. Kafeteryamızda gruplar için özel mönüler ve özel günleriniz için partiler düzenlenmektedir.

Haliç Restaurant
Tesisimiz bünyesinde bulunan 700 kişi kapasiteli haliç restaurant ziyaretçilerimize muhteşem haliç manzarası eşliğinde yemek yiyebilme zevkini sunmaktadır.

Giriş
Gösterilerimizi İstanbul dolphinarium gişelerinden alacağınız biletle izleyebilirsiniz.Bunun dışında 0212 581 78 78 no'lu telefonu arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.Giriş fiyatı 20 YTL 'dır . 0-3 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Otopark
İstanbul Dolphinarium'a aracınızla geldiğinizde, aracınızı otoparkımıza rahatlıkla bırakabilirsiniz

İstanbul Dolphinarium Yunus Rehabilitasyonu...

Yunus Rehabilitasyonunun Faydaları
Yunuslarla yüzmek neşe ve huzur uyandıran, bağışıklık sistemini güçlendiren, dış dünyaya ilgiyi arttıran, dikkatin denetimini ve iradeyi hızlandıran, farkındalığı ve özgüveni arttıran, şefkat duygusunu geliştiren bir etki yaratmaktadır. İnsan ilişkilerinden daha çok yararlanılır hale gelinir. Dolayısıyla, özel eğitim gören, konuşma tedavisi alan, fizyoterapi görenler, bütün bu çalışmalardan daha çok ve hızlı yararlanmaya başlar.

cok yakinda böyle bir hizmet verilecekmis


yunuslarla yüzmek

istanbul Dolphinarium'da yunuslarla yüzmek, onlara dokunmak ve sarılmak, size pozitif enerji verecek ve günün stresinden kolaylıkla uzaklaşmanızı sağlayacaktır.
Yunuslarla Yüzebilmeniz için;
Yüzme bilinmesi, 10 yaşından büyük olunması, üzerinizde kesinlikle takı (yüzük, toka, saat, küpe, kolye vb.) bulunmaması gereklidir. Ayrıca yüzme sırasında can simidi yada şişme kolluk kullanılamaz.


Fiyatlar
Yunuslarla hafta içi ve hafta sonu yüzebilirsiniz. Yunuslarla yüzme süresi 10 dk' dır. Önceden rezervasyon gereklidir.
Hafta içi:1 kişi 150TL 2 kişi 250 TL
Hafta sonu: 1 kişi 200 YTL 2 kişi 350 YTL
DolphoGIFT
Ayrıca dilerseniz sevdiklerinize "DolphoGIFT" Yunuslarla yüzme kartı hediye ederek onların yunuslarla eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Dolphinarium

Silahtarağa Cad. No:2/4 Eyüp /İstanbul
0212 581 78 78 (PBX)
0212 545 99 45

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1600
favori
like
share