Cold Case Files tam çözümü - çöz - Cold Case Files oyun çözümleri


DOSYA 1:
Demodan sonra ofiste şefle konuşup bilgi alıyoruz. Ekranın sol alt köşesindeki menüden ofisinizi seçin ve ofise gidin. Masanın üzerindeki cinayet dosyalarını okuyun. Menüden laboratuarı seçin.

Bilgisayarın yanına gidin. Ekranın sol tarafındaki Afis search tuşuna basın ve parmak izi araştırmasını başlatın. Yes Y seçeneğini seçin. Şimdi de Background search seçeneğini seçin ve Y tuşuna basın. Manny Martinez hakkında bilgi edinmiş olduk. Ofise dönün ve Evidence (delil) odasına girin. Raftaki case 1 kutusunu seçin. Buradaki kurşun, parmak izi ve dokümanları okuyun ve ofise dönün. Delil odasının yanındaki duvarda asılı panoya bakın ve hapishane fotoğrafına tıklayın. Hapishanedeki Manny Martinez ile bütün şıkları konuşun, yeni bilgiler elde edeceğiz. Konuşma bitince tekrar ofise dönün. Mesaj panosuna bakın ve motel resmine tıklayın.

NEIGHBORHOOD NEAR MOTEL
İlerde bekleyen gencin yanına gidip konuşun. İlerdeki caddeye doğru ilerleyin burada bir adam daha göreceksiniz. Onunla da tüm seçenekleri konuşun ve laboratuara gidin.

Bilgisayarın yanına gelin, sol taraftaki menüden backgroud seçeneğini seçin ve Y tuşuna basın. Yine sol taraftaki microfiche seçeneğini seçin ve Y tuşuna basın. Ofise dönün ve delil odasına girin raftan dosya 1 kutusunu alın ve içine eklenen 2 yeni dosyayı inceleyin. Ofise dönün. Panoya bakın ve kilise resmine tıklayın.

Kilisede pederle konuşun ve sonra menüdeki rozet şekline tıklayın ve şef ile konuşmaya gidin. Ofise dönün masanızda bulunan cinayet dosyasını açın Rick Perez'in resmi olan dosyanın sol tarafındaki kelepçe işaretine tıklayın.

DOSYA 2:

Şefle konuştuktan sonra ofise dönün masanın üzerindeki dosyaları okuyun. Delil odasına girin ve dosya 2 kutusunu açın. Buradaki dosyaları okuyun yeni bir bölge eklenecek. Ofise dönüp panoya bakın P.I Watson resmine tıklayın. Dedektifle tüm konuları konuşun ve ofise dönün. Panodan Pup'ı seçin. Duvardaki beer plakalarına bakın ve barmenle konuşun ve ofise dönün. Panodan Morgu seçin.

Doktorla konuşun yeni bir kanıt elde ediyoruz. ofise dönün ve delil odasındaki dosya 2 kutusunu açın yeni delili okuyun. Panodan Pup'u seçin. Duvarda asılı olan Beer plakalarından yeşil, beyaz ve yeşil-kırmızı olanını alın. Laboratuara gidin.

Buradaki teknisyen bayanla konuşun ve ofise dönün. Panodan morgu seçin. Doktorla konuşup yeni mesajı okuyun laboratuara dönün. teknisyenle konuşun. Mikroskobu kullanmamız gerekiyor. Mikroskobun yanına ulaşmak için laboratuara tekrar giriş yapın. Mikroskoba bakın ve soldaki menüden rozeti seçerek şefle konuşmaya gidin. Ofise dönün panodan sorgu odasının resmini seçin. Adamı tüm soruları sorarak sorgulayın.

Pup'a gidip barmenle konuşun. Ofise dönün ve masadaki dosyayı açın. Michael Morrison'ı soldaki kelepçeyi seçerek tutuklayın.

DOSYA 3:

Şefle konuştuktan sonra ofise gidin ve masanızdaki dosyaya bakın. 4 dokumanı da okuyun. Delil odasına girin ve 3 numaralı kutuyu açın. İçindeki dokümanları okuyun. Laboratuara gidin ve teknisyenle konuşun, ofise gidip panodan hapishane resmine tıklayın.

Sanıkla tüm seçenekleri konuşun ve ofise dönün. Panodan ev resmine tıklayın. Evdeki kadınla konuşun ve ofise dönün. Delil odasındaki 3 numaralı kutuyu açın ve suspect photograph bölümünü okuyun. Şefle görüşmeye gidin. Tekrar ofise dönün ve 3 numaralı kutuyu açın. Polis raporlarını okuyun. Panodan hapishane resmine tıklayın.

Sanık ile konuşup ofise dönün ve panodan Visit Burner'i seçin. Burner ile konuşun. Şefin yanına gidip konuşun. Ofise dönüp panodan the state penitentiary resmine tıklayın. Tutuklu ile konuşup ofise dönün.

Masadaki kırmızı telefonu kullanarak tüm seçenekleri konuşun. Masadaki dosyalara bakın bu arada yeni mesaj gelecek, mesaja bakın ve delil odasındaki kutuya bakın. Cinayet silahı ile ilgili dosyayı okuyun. Laboratuara gidip teknisyenle konuşun. Şefle konuşmaya gidin. Yeni mesajınızı okuyun ve tekrar laboratuar teknisyeni ile konuşun. Ofise dönüp telefonu kullanın. masadaki dosyalarınıza bakın burada hapishanedeki zenci adım olduğu dosanın sol tarafındaki kelepçeyi seçin ve bu bölümü de bitirin.

BÖLÜM 4:

Ofise gidin masadaki dosyaları okuyun, delil odasındaki 4 numaralı kutuyu açıp içindeki dökümanları inceleyin. Laboratuara gidip teknisyenle konuşun. Ofise dönün ve panoya bakın bu arada mesaj gelecek, laboratuara gidin teknisyenle konuşup mikroskoptan bakın. Ofise dönüp panodaki visit Headquarters resmine tıklayın.

Şüpheli ile konuşun, ofise dönün. Panodan şehir morguna gidin. Doktor ile konuşun ve ofise dönün. Delil odasına gidip kutudaki dosyaları okuyun, panodan warehouse resmine tıklayın.

Ambarda sağ üst taraftaki gri kapıya tıklayın, ambar yöneticisi ile konuşun, sağ tarafa tıklayıp dışarı çıkın. Mavi kapıyı tıklayın ve buradan dışarı çıkın. Yerdeki toprağa bakın tekrar içeri girin, mavi kapının sol tarafındaki yere bakın kan izlerini göreceksiniz. Mausu yukarı doğru hareket ettirip diğer yöne yürüyün sağ tarafta yerdeki sandıkların arasında bir levye bulacaksınız. Buradan çıkın ve Şefle konuşmaya gidin.

Ofise dönüp panoda sorgu odasını seçin. Şüpheli ile konuşun, odanıza dönüp masadaki dosyaları inceleyin. Laboratuara gidip teknisyen ile konuşun. Ofise dönüp delil odasındaki kutuya bakın. Mesaj gelecek, laboratuara dönün ve teknisyenle konuşun. Ofise dönüp masadaki dosyayı açın ve sol taraftaki kelepçeye tıklayarak katili hapse yollayın.

BÖLÜM 5:

Ofise gidip masadaki dosyalara ve delil odasındaki 5 numaralı kutuyu inceleyin. Teybin yanındaki tuşa basarak kaseti dinleyin. Panoya dönün ve apartman resmine tıklayın.

Sol taraftaki yönetici ofisine girin ve konuşun yeni deliller bulacağız. Ofise dönüp delil kutusuna bakın ve şef ile konuşun. Laboratuara gidin ve bilgisayarı kullanın. Sol taraftaki Microfiche yazısına tıklayın ve yes seçeneğini seçin, print seçeneğini seçin ve yes'i seçin. Ofise dönüp delil kutusuna bakın dosyaları okuyun. Panodan apartman resmine tıklayın.

Yönetici ile tekrar konuşun. Bize cinayet mahalline götürecek. Sol köşedeki sehpanın üzerindeki resme ve pencereye bakın bu sırada şeften mesaj gelecek. Şefle konuşun, panonuza bakıp sorgu odasını seçin. Sanık ile konuşun ve laboratuara dönün. Teknisyen ile konuşun. ofise gidin panodan herhangi bir yer seçin o sırada lab. dan mesaj gelecek. Lab.'a gidip teknisyen ile konuşun. Şefle konuşun ve ofisteki kırmızı telefonu kullanın. Panodan hapishaneyi seçin ve suçlu ile konuşun.

Panodan apartmanı seçip yönetici ile konuşun bizi evin arka kapısına götürecek. Kapının yanındaki çöp torbalarına bakın, buradan diş fırçasını ve traş makinesini alarak lab.'a gidin. Teknisyenle konuşun o bunları incelerken sizde gidip biraz dolaşın, yeni bir mesaj gelince lab'a gidip bilgileri alın. Tekrar bir şeyler araştırma görevi vereceğiz. Şimdi gidip biraz daha dolaşın yeni mesaj gelince lab'a dönün ve yeni bilgileri öğrenin.

Artık katili hapse atmanın zamanı geldi, masadaki dosyaya bakın ve buradan Terry Bordner'e kelepçeyi takın.

Bölüm 6

Masadaki dosyaları okuyun, panodan kurbanın annesinin evine gidin. Tüm seçenekleri konuştuktan sonra Lab'a gidin. Bilgisayarın başına geçin, microfiche seçeneğini seçip Y harfine basın. Ofise dönün ve 6 numaralı kutuyu inceleyin. Panodan sorgu odasını seçin ve sanık ile konuşun. Şeften bir mesaj gelecek gidip onunla konuşun. ofise gidip delil kutusuna bakın yeni belgeyi okuyun. Panodan morgu seçin ve doktorla konuşun.

Ofise dönün ve panodan yanan evi seçin. Sağ üst köşedeki yangın alarmına bakın ve alın. Kanepeye ve koltuklara tıklayın, koltuğun birini alın ve laboratuara dönün. Teknisyenle konuşup ofisteki panoya bakın. Arson expert resmine tıklayın ve Arson ile konuşun, bize kanepenin yanınca nasıl bir iz bırakacağını gösterecek. Arson ile tekrar konuşun. Ofise dönün, masadaki dosyaya tıklayın buradan Gloria owens'in olduğu bölümü açın ve sol taraftaki interviewe tıklayıp sorgu odasında onunla konuşun. Şimdi aynı şeyi Mellisa Riley ile yapın ve tüm seçenekleri konuşun.

Ofise dönün şeften bir mesaj gelecek, tekrar Mellisa ile konuşmamızı söylüyor. Masanızdaki dosyadan Mellisa'yı seçin ve onu tekrar sorgulayın. Artık katili hapse atma zamanı, dosyanızı açın ve sol taraftaki kelepçeye tıklayın.
Cold Case Files ipuçları - ipucu - taktik - Cold Case Files taktikleri

[URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208107-sanitarium-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208148-ico-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208151-serious-sam-next-encounter-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208154-shadow-hearts-covenant-tam-cozum.html" rel="nofollow" target="_blank">

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 840
favori
like
share