Resident Evil Outbreak tam çözümü - çöz - Resident Evil Outbreak oyun çözümleri
Resident Evil: Outbreak'in 5 farklı senaryonusunu çeşitli zorluk seviyelerinde çözüyoruz.

Resident Evil Outbreak, diğer Resident Evil oyunları gibi tek senaryodan değil, birbirinden farklı 5 senaryodan oluşmaktadır. Bu 5 bölüm sırasıyla aşağıdaki gibidir.

-Outbreak
-Below Freezing Point
-The Hive
-Hellfire
-Decisions Decisions

Bu bahsedilen 5 bölümün tam çözümleri sadece "EASY" zorluk derecesinde verilecektir. Her senaryonun sonunda göreceğiniz "Senaryo Notları"nda diğer zorluk derecelerine ait ipuçları, farklılıklar vs. kısaca açıklanacaktır. Anlatım sırasında gidiş yolları tarif edilecektir. Bu yazıda detaylara fazla girilmemiştir o yüzden silah, item, enerji türü şeyleri bulmak tamamen sizlere kalmıştır. Oyunda takıldığınız pek çok yerde size yardımcı olacak bu tam çözümü dikkatlice okuduğunuz takdirde pek çok sorunuza cevap bulacaksınız. Gelin, birlikte ilk bölümün tam çözümü ile başlayalım.

1.SENARYONUN TAM ÇÖZÜMÜ - "OUTBREAK" | OUTBREAK

Önerilen karakter : Kevin

Şehirde virüsün nasıl patlak verdiğine ilişkin bir video izleyerek ilk bölüme başlıyorsunuz.

-J's Bar-
Şu anda bir barın içindesiniz ve barın camlarını, kapısını kırmaya çalışan zombileri görüyorsunuz. Masadaki tabancayı ve masanın arkasında parlar halde göreceğiniz "Staff Room Key"i alın. Peşinden hiç vakit kaybetmeden odanın köşesindeki kapıyı bu anahtarla açın ve ordan girin.

-Stairs between 1F and 2F-
Burası bir merdiven ve yapmanız gereken şey yukarı çıkmak...

DİKKAT.. Cama sakın yaklaşmayın çünkü siz camın yakınlarından geçerken zombiler camı kırıyor ve sizi dışarı çekerek öldürüyorlar. Burası oyunun ilk tuzağıdır!!!

İlerlemeye devam edin.
Resident Evil Outbreak ipuçları - ipucu - taktik - Resident Evil Outbreak taktikleri
[URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208107-sanitarium-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208148-ico-tam-cozum.html"][URL="http://www.main-board.com/tam-oyun-cozumleri/208151-serious-sam-next-encounter-tam-cozum.html" rel="nofollow" target="_blank">

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2107
favori
like
share
benatohuso Tarih: 01.07.2010 14:54
devamı nerde bu oyun cözmünün (((
ahilyus Tarih: 15.06.2010 17:31
iyi
gultekın35 Tarih: 23.03.2010 01:45
emegine saglık:18:
tugaykel Tarih: 06.01.2010 17:08
selam baba emege saglık