TÜRMOB GENEL BAŞKANLIĞI DUYURUSU !!!
SM’DEN SMMM’YE GEÇİŞ DUYURUSU

5786 Sayılı Yasa ile 3568 Sayılı Yasa’ya eklenen geçici 11.madde kapsamında yapılacak SM – SMMM’ye geçiş sınavları ile ilgili yönerge çalışmaları devam etmekte olup; sınav ile ilgili usul ve esaslar önümüzdeki günlerde Odalarımıza ve meslek mensuplarımıza duyurulacaktır.


Birliğimiz tarafından yapılacak Eğitim ve Sınav Programı’na esas teşkil etmek üzere; Serbest Muhasebeci unvanlı meslek mensuplarımızın linkte örneği bulunan formu doldurarak en geç 30.04.2009 tarihine kadar bağlı bulundukları odaya müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bilgi edinilmesi rica olunur.


Sayın Üyemiz;

SM'den SMMM'ye geçiş ile ilgili planlama yapılabilmesi için adı geçen formun doldurulması istenmektedir. Ancak, bu konuda beklenen yönetmelik ve yönergeler henüz çıkmamıştır.

“Sürekli Eğitim”in vazgeçilmez bir ilke olarak kabul edildiği Odamızda, SM’den SMMM’ye geçiş sınavlarına hazırlık ve ihtisas alanlarına yönelik gerçekleşecek eğitimlerde kullanılması amacıyla, mevcut eğitim salonlarına ilave olarak, yeni dersliklerin oluşturulması için çalışmalar başlatılmıştır.

İlgili Yönetmelikler çıktıktan sonra müracaatlara göre, teorik ve pratik eğitimlerin Odamızda verilmesi amaçlanmıştır. Bu konuda, Oda Yönetim Kurulu ile birlikte hareket edecek bir komisyon oluşturulmuştur.

blackman20 blackman20
Üyenin Yeni Konuları STAJA GİRİŞ SINAVI HAZIRLIK KURSU
Üyenin Populer Konuları STAJA GİRİŞ SINAVI HAZIRLIK KURSU
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2644
favori
like
share