Amerika Doğa Tarihi Müzesi (American Museum of Natural History) tarafından üretilen Su Sergisi, Coca-Cola ve UNDP ortak projesiyle Türkiye’ye getiriliyor...
Dünya Su Forumu’nun resmi yan etkinliği olarak ilan edilen sergi, “Her Damla Değer Katar” projesi çerçevesinde 4 Mart - 14 Haziran tarihleri arasında İTÜ Maslak Doğa Tarihi ve Bilim Müzesi’nde ziyaret edilebilecek.

Dünyanın en kapsamlı su sergisi olarak tanınan etkinlik, interaktif uygulamaları ve etkileyici kurguları ile 7’den 70’e herkesin suyun güzelliklerini ve mucizelerini keşfetmesine yardımcı olacak.
Amerika Doğa Tarihi Müzesi (American Museum of Natural History) tarafından üretilen Su Sergisi, Coca-Cola ve UNDP ortak projesiyle Türkiye’ye getirilmesi heyecan yarattı!
Serginin konsepti ise, suda yaşamdan, ekosisteme kadar çeşitli şekillerde bilgilendirme ve en sonunda sizlerin de neler yapabileceğinizi göstermekten oluşuyor.
Biletlerin Biletix'lerden de elde edilebileceği bu sergi, 4 Mart - 14 Haziran tarihleri arasında her gün, hafta içi 10:00-17:00
haftasonu 10:00-19:00 arasında gezilebilecek.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 351
favori
like
share