Kızgınım ; Kendime , Hayata , İnsanLara..

Kendime Kızgın Ve Kırgınım Çünkü ;

YaşadıkLarımdan Hiç Bir Zaman Ders aLmıyorum , Mantığımı Hiç Bir Durumda Ortaya Koymuyorum , Sadece HisLerimLe Haraket Ediyorum Ve KaLbimin İstekLeri DoğruLtusunda Yaşıyorum..BaşkaLarına Basit GeLen DavranışLarı , Ben Kendi İçimde UçLar Da Yaşıyorum TakıntıLı Bir Biçimde .. Boşveremiyorum , Koyveremiyorum , Canın Cehenneme Diyemiyorum..Çenemi Tutamıyorum , Gördüğüm YanLışLara Karışmadan Duramıyorum ..YuvarLak CümLeLer Kuramıyorum BaşkaLarı Gibi , İdare Edemiyorum , Geçiştiremiyorum Hiçbirşeyi..DüşündükLerimi , HissettikLerimi , HayaLLerimi GerçekLeştirmiyorum , Hergün Hayatımda BirşeyLeri Değiştirmek İçin Kendime Söz Verip, Sabah Uyandığımda Hiçbirşeye BaşLayamıyorum .. HayaLLerimin , HedefLerimin Peşinden Koşmuyorum , Kısır Bir Döngüde Bir Rutin'i Yaşıyorum.. Doğruyu BiLe BiLe , Tüm BiLdikLerimi İnkar Edercesine , YanLış AdımLar Atıyorum , YanLış YerLer De ...

Hayata Kızgın Ve Kırgınım Çünkü ;

Her Zaman İstedikLerimi eLde Edemiyorum , Doğru Yerde , Doğru Zaman Da , Doğru İnsanLa oLamıyorum..MücadeLe Ediyorum , Savaşıyorum , Emek Veriyorum , Bütün KötüLükLere İnat Ayakta KaLmaya ÇaLışıyorum , Ama Hiç Ummadığım Anda , Hiç Ummadığım ŞeyLer Sunuyor Hayat Önüme , Hazmedemiyorum..ÇocukLuğumuz Da AnLatıLan MasaLLarın , DinLediğimiz ÖğütLerin , OkuLda ÖğrendikLerimizin , İşe Yaramamasını , AnLatıLan iLe YaşanıLan Arasında Ki Fark'ı , AsLında Her Zaman İyiLerin Kazanamadığı Gerçeğini , Bir Ayıpmışcasına Bizden SakLamasını Ve Hiç Ummadığımız Anda Yüzümüze Vurmasını KaLdıramıyorum..

İnsanLara Kızgın Ve Kırgınım Çünkü ;

eLindekiLerin Değerini BiLmiyorLar, Geçmişe ÜzüLmekten , Yarını Dert Etmekten , Bugünü Şu An'ı Yaşamayı KaçırıyorLar..DostLuğun , ArkadaşLığın , Sevginin , KomşuLuğun, Kısacası Tüm İnsani DuyguLarın KöreLmesine , Yok oLmasına , Zamanın AnLamsızca , Boşuna , BoşşeyLerLe Geçmesine .. RiyakarLığın , Dedikodunun , aLdatmanın , Çıkar iLişkiLerinin Tavan Yapmasını Sessizce izLemeLerini Ve Hiçbirşey YapmamaLarını, Bana Dokunmayan YıLan Bin Yaşasın ! Eda'sı iLe Hayata BakmaLarını AnLayamıyorum..

Ve Yorgunum , Tüm YaşadıkLarımdan , YaşananLardan...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 383
favori
like
share
Şayeste Tarih: 04.05.2009 11:56
Kızma kırılma hayata ve insanlara.. Hele ki kendine..

Yüreğine sağlık..