Mustafa Sandal 2009 Albüm Haberi - Mustafa Sandal Karizma 2009 - Mustafa Sandal Karizma - Mustafa Sandal - Karizma Yeni Albüm - Mustafa Sandal 2009 - Karizma 2009
Pop Muzıgın Degısmeyen İsımlerden Mustafa Sandal Bahar Ayında Yenı Bır Albumle Sevenlerıyle Tekrardan Bulusacak.Yenı Albumunde Oglu Yaman Icınde Bır Şarkı Yazdıgını Ve bu Albumde Satıs Kaygısı Olmadıgını Soyledı...

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 450
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 08.07.2009 12:22
Mustafa Sandal Karizma 2009 - Mustafa Sandal Karizma - Mustafa Sandal - Karizma Yeni Albüm - Mustafa Sandal 2009 - Karizma 2009

[FONT="Palatino Linotype"]Ateş Edip 'Karizma' Yapacak!
Musti, 'Karizma'sıyla Geri Döndü!..Sandal, 12 şarkıdan oluşan albümde beş farklı aranjörle çalıştı. Britney Spears, Jennifer Lopez, Sting ve 50 Cent'in birçok şarkısının aranjesini yapan Bojan Dugic, Sandal'ın 'Ateş Et ve Unut' ile 'Karizma' adlı şarkılarının düzenlemelerine imzasını attı.
'Baba olarak çıkardığım ilk albüm olan Karizma benim için milat olacak' diyen ünlü sanatçının albümü, oğlu Yaman'ın kahkahalarıyla başlıyor. Emina Sandal ise, bir şarkıda eşine vokal yaptı. 'Karizma'nın kapağı, Türkiye'de ilk kez HDR fotoğraf tekniğiyle oluşturulan kartonet olma özelliğine sahip.
Mustafa Sandal, “Hiç bu kadar iddialı konuşmamıştım ama Karizma'nın 2009 yılının albümü olacağından eminim. Ateş Et ve Unut ise, tıpkı İsyankar gibi Türk pop müziğine yön verecek şarkılar arasına girecek. Albümde hem batıyı yakaladık, hem de Türk ve Arap ezgileriyle insanların ruhlarına dokunduk” dedi. Sandal'ın 'Karzima'sında, Ayman Bahgat ve Amr Moustafa gibi ünlü Arap müzisyenlerin besteleri de yer alıyor.

Albümün ilk klibi; sözü Mustafa Sandal'a, müziği Mustafa Sandal ve Bojan Dugic'e ait olan 'Ateş Et ve Unut' adlı şarkıya çekilecek. 'Ateş Et ve Unut', farklı alt yapısı ve sıradışı sözleriyle dikkat çekiyor. Bu şarkı, Dugic'in Jennifer Lopez'e vermekten vazgeçip Musti'nin albümüne dahil ettiği şarkının 'bif melodilerini' de içinde bulunduruyor. Lopez'e kısmet olmayan diğer şarkı ise 'Karizma' oldu.
Albümün ismi son anda değiştirildi!
Mustafa Sandal, albümünün isminin baş harflerini A.Y.S. olarak açıklamıştı. Sandal, 'AYS' adında sahte albümlerin çıkması ve sözkonusu albümün internette 380 Bin kişi tarafından download edilmesi üzerine isim değişikliği yapmak zorunda kaldı. Musti, böylelikle 'Alışkanlık Yapmadığı Sürece' ismi yerine 'Karizma'yı kullandı.


Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/242527-mustafa-sandal-karizma-2009-a.html[/url]