Yunan basını: Türkiye-Yunanistan maçında olay çıkacak...

Yunan Dışişleri Bakanlığı'nın A Milli Takımımız'ın Yunanistan ile yapacağı Dünya Kupası Eleme maçı için Kardak krizinden daha büyük kaygı duyduğu bildirildi. Türkiye ile Yunanistan arasında son dönemde gerginleşen siyasi ve askeri ilişkilerden sonra şimdi de 4 Haziran'da İstanbul'da yapılacak Dünya Kupası Eleme maçı öncesi bazı sorunlar gündeme gelmeye başladı.
Yunan basını, Atina'daki resmi makamların kritik karşılaşma için 'olay çıkacak' endişesi yaşandığını yazdı. TaNea Gazetesi'nin konuyla ilgili haberinde, Yunan Dışişleri'nin İnönü'deki maç için Kardak'tan daha büyük kaygı duyduğu belirtilip, bir diplomatın "4 Haziran'da çıkacak bir olayın Türk - Yunan ilişkilerinde oluşturacağı zararın etkisi, Kardak'ta yaşanan son krizden çok daha büyük olur" şeklindeki düşüncesine yer verildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 541
favori
like
share
puslukurt Tarih: 27.04.2005 12:53
Kendileri yaparken hiç bir şey yok gibi davranırlar Efes maçında ne kadar pislik millet olduklarını bir kere daha gördük. Şimdi Türkiyede oynanacak milli maça akılları sıra bir gerilim varmış gibi göstermeye çalışıyorlar. Biz onlar gibi olmayız çıkar aslanlar gibi mücadele eder cevapı stadda veririz. Biz Türk milletini böyle şeylerle sınamasınlar.
kasif Tarih: 27.04.2005 12:20
mac öncesi taktik bunlar :9: