Emet Thermal Otel - Emet Thermal Tesis - Emet Thermal Kütahya

[URL=http://img9.imageshack.us/my.php?image=otel03.jpg]


yıldızlı yatırım belgeli EMET THERMAL RESORT & SPA, doğanın kendisine verdiği tüm güzelliklerle sakin, huzur dolu, özgün rahatlatıcı atmosferi ile sizleri bekliyor.

Şehrin stresli ve kalabalık ortamından uzakta, botanik bahçesi içerisindeki tesisimizin tüm odalarında termal sudan faydalanabilir, özel kür banyolarında dinlenebilir, doğal yosun havuzunda sağlıklı kilo verebilir, kendi imalatımız olan ürünlerimiz ile güzelliğinize güzellik katabilir, organik sebzelerle yapılan nefis yöresel yemekleri tadabilir ve sağlığınıza sağlık katacak zindeliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

97.000 m² tesisimizde, 83 Standart, 4 Suite ve ayrıca 36 Family Suite oda bulunmaktadır. Tüm odalarda termal su bulunması Emet Thermal Resort’ e büyük bir ayrıcalık katmaktadır.

Tesimize ayrıcalık katan diğer unsurlar:


Doğal Yosun Havuzu,

Termal Kaplıca Türk Hamamı,

Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu,

11 Özel Banyo,

Sauna,

400 kişilik Konferans Salonu,

200 kişilik Restaurant,
200 kişilik Alacarte Restaurant,

Fitness Center,

3 Cafe Bar,

Çocuk Klübü,

Basketbol, Voleybol, Tenis, Doğal Çim - Halı Futbol Sahaları

Çam Ağaçları altında Yürüyüş – Koşu Parkuru

[URL=http://img9.imageshack.us/my.php?image=otel13.jpg]


Emet Thermal Resort & SPA merkezimizde banyo uygulamaları şeklinde, kronik dönemdeki kas, iskelet hastalıklarının tedavisine yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında, mobilasyon çalışmalarında, beyinsel hareket bozukluğu (Cerebnal Palsy) gibi hastalıkların tedavisinde, rehabilitasyon amacıyla, genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında, florür içermesi nedeniyle de osteoporozda yardımcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.EMET Thermal Resort, EMET / KÜTAHYA

Telefon: 0274 461 46 46
0274 461 45 55
Fax: 0274 461 45 56

http://www.emetthermalresort.com/

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 983
favori
like
share
nis_2 Tarih: 06.05.2009 17:49
vaavvv ehh güzelmiş