Daha Çok Resim için Konunun Devamına Bakınız
KONFOR:
Şimdiye kadarki en konforlu Passat:
Artık isteklerinizi yeniden tanımlayabilirsiniz - Yeni Passat yaşamınızı daha da çekici hale getiriyor. İddiası: Sonsuz sürüş keyfi için birinci sınıf konfor. Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar yeniden tasarlandı. Sonuç olarak birçok yenilikle sınıfına yeni boyutlar getiren bir otomobil ortaya çıktı. Alışmakta zorluk çekmeyeceğiniz bu lüksün tadını çıkarın.Çok rahat edeceksiniz.
Trendline ve Comfortline donanımlarında 6 yönlü elektrik ayarlanabilen bel destek ve sırtlık ayarları standart olarak sunulmaktadır. Buna ek olarak ileri geri ve yükseklik ayarı da son derece rahat ve pratik olarak yapılabilmektedir. Fikir zenginliği.
Çok iyi düşünülmüş: Farklı yerlere konumlandırılmış değişik ebatlardaki çok yönlü eşya gözleri ile aksesuarlarınızı her zaman elinizin altında bulunacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Ön tarafta bulunan göze rahatlıkla 1.5 lt bir su şişesi koyabilirsiniz. Harita ceplerinin yanısıra kapı içinde bulunan göze de beklenmedik hava koşulları için şemsiyenizi saklayabilirsiniz.
Rahatınız için klimatronik.
Yeni Passat standart olarak elektronik klima sistemi "Climatronic" ile donatılmıştır. Çift bölgeli sıcaklık ayarı ile klima aracın sol ve sağ tarafında ayrı olarak ayarlanabilir. Ayrıca dolaylı çalışan bir moda sahiptir ve cereyan yapmadan çalışır. Dolayısıyla direkt üflemeyle sizi kesinlikle rahatsız etmez.Sessizlik.
Yeni Passat sizi mükemmel akustik konforu ile şımartır. Aracın içi etkili bir şekilde izole edilmiş, karoseri ve yürüyen aksam stabilite, salınma tutumu ve akustik açısından ideal hale getirilmiştir. Sürüşten en üst düzeyde keyif almanız için rüzgar ve yerin bozuk olmasından kaynaklanan gürültüler minimum düzeye indirilmiştir.Geniş hacim.
Yeni Passat'ın iç mekanı üstün bir yer imkanı sunar. Motorun çapraz montajı ile iç mekanda üst sınıf ölçülerine ulaşılmış ve her anlamda daha geniş ölçüler sağlanmıştır. Yeni Passat'ın bagaj hacmi bir önceki modeline göre (yedek lastik hariç) 90 lt. daha arttırılarak 565 litre olmuştur. Bunun yanı sıra Yeni Passat bir önceki Passat'a göre 6.2 cm artan uzunluğu ve 7.4 cm artan genişliği ile size daha fazla rahatlık sunmaktadır.Genişleme potansiyeli.
Yeni Passat'ın bagaj kapağı alışverişten veya tatilden dönüşte mükemmel bir kolaylık sunar. Uzaktan kumandalı anahtara bastığınızda çantaları elinizden bırakmanıza gerek kalmadan kapak rahatlıkla açılır. Aynı rahatlığı aracınızın sürücü kısmındaki kontrol düğmelerinden de sağlayabilirsiniz.
Güç. Hareket. Avantaj.
Yeni Passat'ın sade dizaynı geleceğe giden yolu gösterir.
Açık ve dengeli beden dili yenilik ve duygu konularında önemli bir gelişme ortaya koyar. Karakteri, etkileyici dinamizm ile şıklığı birleştirir ve olağanüstü sürüş keyfinin daha ilk bakışta fark edilmesini sağlar. Üstün boyutlar.
Yeni Passat oldukça genişledi. 4,77 m. uzunluğu ve 1,82 m. genişliği ile stil sahibi çizgileri kendinden emin egemenliğini belirginleştiriyor.
En yüksek seviyede sürüş konforu ve güvenlik.
Yeni Passat bilinçli olarak en yüksek güvenlik ve en iyi sürüş konforuyla donatıldı. Önde iki kademeli hava yastıkları ve enerjiyi emen direksiyon kolonu bunlardan sadece ikisidir. Bir önceki kasada zaten yüksek düzeyde bulunan statik dayanıklılık sınıfın yeni birincisini işaret ediyor.
Yeni nesil anahtarlar ve çalıştırma sistemi.
Uzaktan kumandalı çalıştırma ve durdurma sistemi bir segment yeniliğini içeriyor: Gösterge tablosunda "Bas ve Git" konforlu çalıştırma fonksiyonu, aynı zamanda merkezi kilidi açmaya ve kapamaya yarayan bir verici, direksiyonun sağındaki bölüme entegre edilmiştir. Buna bastığınızda motor çalışacak, klasik anlamdaki kontak anahtarına gerek kalmadığından konforlu bir avantaj sağlayacaktır.Mükemmel kullanım.
Direksiyon sertlik ayarını hıza bağlı olarak ayarlayan servo direksiyon (Servotronik) Yeni Passat'ın her durumda kolaylıkla ve güven içinde kontrol edilmesini sağlar. Düşük hızda servo desteği en yüksektir. Sürüş hızı arttıkça destek azalır. Böylece yüksek hızda da aracınıza mükemmel şekilde hakim olursunuz ve daha güvenli manevra yapabilirsiniz.
Üstün teknoloji.
Standart elektromekanik park freni bir düğmeye basarak aktif hale getirilir ve harekete geçildiğinde otomatik olarak devreden çıkar. Böylece yeni Passat'ınız sarsıntısız olarak harekete geçer. "Auto Hold" (Opsiyonel) fonksiyonu, ışıklarda durulduğunda ve rampa çıkışlarında/inişlerinde aracın kaymasını engelleyen - oldukça konforlu bir güvenlik donanımıdır.
Yollar kontrol altında.
Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP) ABS, EBV, ASR ve EDS gibi diğer yürüyen aksam sistemleri ile birlikte acil durumlarda aracın şeritte kalmasını sağlar. Kritik durumlarda savrulma tehlikesi minimuma indirilir ve araç kontrolü artırılır. Sonuç olarak yola her zaman hakim olursunuz. Ayrıca fren asistanı güvenli frenleme sağlar. Ekonomik ve Üstün.
Yeni Passat en ince ayrıntısına kadar yeniden tasarlandı. Sonuçta kalite ve ekonomi konularında standartlar yaratan bir otomobil oluşturuldu. Tamamen yeni nesil benzinli ve dizel motor seçenekleriyle Yeni Passat ekonomideki üstünlüğünü bir kez daha ispatlıyor.Kalıcı değerler.
Karoserinin çok dayanıklı çeliklerden ve profili hafif yapısından oluşan oldukça iddialı karma yapı tarzı, Yeni Passat'ın güvenliğine katkı sağlar. %57'nin üzerindeki statik dayanıklılığı ile sınıfının en iyi değerini elde eder.Mükemmel biçimlendirilmiş bütünlük.
Yeni Passat'ın kalitesini vurgulamak için dış dizaynının dinamik çizgileri kapı çerçevelerinde de bulunur. Lazer ile kusursuz yapılan kaynak, konforunuz için önemli bir avantaj sunar. Kapı açıklıkları hissedilir derecede daha büyüktür ve Yeni Passat'a iniş ve biniş kolaylığı sağlar.Heyecan veren yenilikçi güç.
Motorlar etkileyici ölçüler sunuyor. 75 KW güce sahip 102 hp. motorun yanısıra, yeni geliştirilmiş direk püskürtmeli ve 115 hp veya 150 hp güce sahip dört silindirli FSI motorlar oldukça iyi egzoz değerleri ve düşük yakıt tüketimiyle kendini gösterir. 103 kW güce sahip TDI motor da yakıt tasarrufu ve performans ile üstün teknolojisini göstermektedir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1491
favori
like
share
gurdall2002 Tarih: 12.05.2005 21:35
HARIKA BİR HABER ELLERİNE SAĞLIK PASSATTA İLERLEME VAR
MARDINLI1986 Tarih: 08.05.2005 20:43
süper araba ya :17:
~Eysem~ Tarih: 08.05.2005 11:24
cok güzel araba ama fiyatı biraz yağlı gibi :20:
salamurayaprak Tarih: 01.05.2005 10:37
FENA ARABA DEİL YA..........


SAOL DOSTUM ELLERİNE SAGLİK............ :5:
blue__ Tarih: 01.05.2005 10:27
işte araba die buna derim adamlar yapmış
çok saol kardeş
angarali06 Tarih: 29.04.2005 22:24
süper bir araba birder millet istedigi kadar kötü desin
kurtjara Tarih: 28.04.2005 20:30
vay vay arabanın ifadesi bile farklı, muhteşem ama bize uzak..
LEVIS-501 Tarih: 28.04.2005 20:21
VW ve passat kendini asti

Bu arada Volkswagen yani halk arabasi anlamindanda uzaklasmaya basladi ve artik üst tabakalara hizmet eder bir görünüme bürünmeye basladi... :20:
keto_41 Tarih: 28.04.2005 19:51
Süper bi araba ellerine saglik arkdasim ...