ilişkinizin dedektifi olun!
Sevgilinizin sizden saklğı hayatını merak ediyor olabilirsiniz ya da sizi aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz… Emin olmak için ufak ajanlıklar yapmaya ne dersiniz?

Bir erkeğin eşyalarını karıştırmak çok masum bir davranış değildir. Ama gerçek su ki ilişkilerde çoğu zaman ise yarar. İlk olarak yeni bir erkekle tanıştığınız zaman eşyalarına azıcık göz atmak size onunla ilgili önemli ipuçları verebilir. Ve sizin için doğru erkek olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir. Bunun bir üst seviyesi görüştüğünüz gizemli erkek hakkında gizlice araştırma yapmaktır. Son aşamada ise eğer size yalan söylediğinden eminseniz bir dedektif tutarak emin olabilirsiniz.

Bu aşamaların her biri için sizin bulgularınızın ne anlama geldiğini inceleyen özel dedektifler ve psikologlardan nerelere bakmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrendik.


Duş perdesinin arkası
Eğer banyo temiz görünüyorsa ama küvet leş gibiyse belli ki aceleyle toparlamış ve tahmin ettiğiniz gibi düzenli biri değil. Saç kremi duş jeli veya pembe bir jilet gibi kız eşyaları varsa belli ki duşu başka biri daha kullanıyor. Eğer yerde veya musluğun içinde uzun saçlar varsa da söylediğimiz şey geçerli.


E-postaları
Faturanın son ödeme tarihini hatırlatan postalar veya kredi kartı ekstreleri iyi işaretler sayılmaz. Ama kredi kartı reklamı yapan e-postalar iyi bir göstergedir. Ayıca onun adresine başkası için yollanmış e-postalar bir ev arkadaşı veya bir sevgilinin işaretidir.

Etrafı kolaçan etmek
Bir erkekle yeni tanıştığınızda uygulayabilirsiniz. Gayet açıkta olan bu ipuçları sayesinde onu daha iyi tanıyabilirsiniz.


Televizyon ve DVD
Televizyon seyrederken ona belli etmeden ne tip DVD'leri olduğuna bakın. Spor belgesel diziler veya erotik filmler var mı koleksiyonunda?

Müzik setinin durduğu dolap veya çekmeceler.
Ortalıkta görünmesini istemediği masum eşyalarını bulmaya hazırlıklı olun. Çizgi romanlar ve ya bilgisayar oyunları gibi…

Ceplerini boşalttığı sehpanın üzeri
Cebinden çıkardığı kartvizitlerde hangi cinsiyet veya sektör yazdığı onun iyi bir işadamı mı yoksa flörtü seven bir adam mı olduğunu belli eder. Faturalarına bakın; bardan alınmış olan yüklü bir fatura onun cömert ve arkadaşları ile iyi geçinen biri olduğunu veya bir ayyaş olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Cebinden çıkardığı kibrit kutulan son zamanlarda nerelere gittiğini gösterir.

Buzdolabı
Soğutulmuş bira ve martini kadehleri keyif yapmayı bilen bir erkeğin işaretidir. Donmuş et ise yemek yapma konuşunda becerikli olduğunu gösterir. Donmuş hazır yemekler hayatında bir kız olabileceğinin işaretidir. Üstlerinde kaç milim buz olduğuna bakarak ne zaman alınmış olduklarını anlayabilirsiniz.


Sırları üzerinde dedektiflik yapmak
Bunu sadece ona güveniyorsanız ama hayatının nasıl olduğuna dair bazı şeyleri öğrenmek istiyorsanız yapmanızı öneririz. Evet biraz sinsice ama göründüğü kadarda kötü değil!

Çalışma masası
Kredi kart ekstrelerine bakarak nereye para harcadığını anlayabilirsiniz: İç çamaşırı ev alışverişi veya internetteki ucuz siteler. Gecikmiş ödemeler veya borçları maddi konularda ne kadar sorumluluk sahibi olduğunu gösterecektir.


Torpido gözü
Pek bir şey bulamayabilirsiniz ama bazı erkekler oraya saklamak istedikleri eşyalarını koyarlar.

İlaç dolabı
Tanımadığınız ilaçlan Google'da araştırın çünkü cinsel yolla bulasan bir hastalık taşıyor olabileceği gibi depresyon asabiyet veya dikkat eksikliği için ilaç kullanıyor olabilir. Ağrı kesiciler daha önce geçirdiği bir operasyondan kalma olabilir.

Kişisel bakım ürünleri
İyi marka saç bakım ürünleri metroseksüel olduğunu gösterir. Eski ve yarısına kadar kullanılmış şişeler onun hiçbir şeyi atmaya kıyamayan bir tip olduğunu gösterir. Oje gibi feminen objeler eskiden veya su anda başka bir kadın olduğunu gösterir.

Çamaşır sepeti
Bir tane çarşaf veya iç çamaşırını içinden çıkarıp üzerinde utanç verici lekeler ya da değişik bir parfüm kokusu olup olmadığına bakın. Eğer kadın kıyafetleri varsa yatıya bir misafirinin olduğunu anlayabilirsiniz. Külotlu çoraplar da size aynı bilgiyi verecektir.


Kamerası
Hafıza kartındaki fotoğraflarda başka kadınlarla verdiği pozlar ya da erkek erkeğe eğlencelerini görmeniz mümkün. Burada tarihe dikkat edin ve geçmişte çekilmiş kareler için kriz çıkarmayın.

Spor çantası
Gizli şeyleri şaklamak için en ideal yerdir. Prezervatif gibi spora giderken yanında bulunması gerekmeyen şeyler olup olmadığına bakın. Giymiş olduğu kıyafetleri koklayın ter kokuyor olmalılar. Eğer kokmuyorsa nereye gitmişti o zaman?


Ajanlık etmek
Gerçekten sizi aldattığına veya yalan söylediğine emin olduğunuz zaman yapın. Sizi uyarıyoruz; bu onun özel hayatını ihlal etmeniz demektir.

Komodini
Prezervatif çeşitli yağlar veya seks oyuncakları bulabilirsiniz. Açık seçik fotoğraflar onu neyin tahrik ettiğini size gösterecektir. Erkekler onlar için değerli bazı eşyalarını da burada saklarlar.

Bilgisayarı
İnternet tarayıcısındaki sık kullanılanlara ve en çok girdiği sitelere bakın. Spor porno alışveriş siteleri gibi nelerle ilgilendiğini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarın hafızasından bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çöp kutusu
En üsttekilere bakarak son birkaç günde neler yaptığını anlayabilirsiniz. Siz gelmeden az önce etrafı toplamışsa rujlu bir peçete yemek kutuları ve bira şişeleri gibi şeyler bulabilirsiniz.


Cep telefonu ve faturası
Aldatan erkekler genelde bununla yakalanırlar. Aramalar ve yolladığı mesajlar kiminle konuştuğunu gösterir. Faturasındaki numaralara bakarak sizinle olmadığı zamanlarda kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz.

Cüzdanı
Bir sürü kredi kartı varsa çok harcama yapıyor demektir. Sadece bir ya da iki kredi kartı varsa sorumluluk sahibi bir kişi olduğunu anlayabilirsiniz. Gold veya platin kartı varsa bu size geliriyle ilgili bir fikir verebilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share
MeLaNkOLiK Tarih: 17.05.2009 20:48
[COLOR="Indigo"]of ya oturup dedektfilik yapmanın ne gereği biz kadınlar cin gibiyzdir
bir erkek mutlaka bi yerde açık verir