Vestel All In One PC

Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı sayesinde TV özelliğine de sahip.

Vestel'in çevre dostu ürünlerinin en yenisi olan Vestel All In One PC, Intel Atom işlemci teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi sağlıyor.

Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkanı sunan Vestel All In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç'lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan Vestel All In One PC, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kompakt ürün, parlak siyah yüzeyi ile son derece şık bir görünüme sahip.

Kablosuz Klavye ve Fare

Vestel All In One PC, kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesine imkan sağlıyor. Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor.

Vestel All In One PC, TV kartı ile kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesini sağlıyor. Üründe bulunan 4 USB girişi çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor.

Ürün, Intel High Definition Audio teknolojisiyle yüksek kalitede ses çıkışı sağlıyor.

1440 X 900 çözünürlüğü sayesinde aynı anda birden fazla pencere kullanımıyla daha rahat çalışabilme imkanı sunan üründe Microsoft XP Starter Edition İşletim Sistemi bulunuyor.

Teknik Özellikler

:: 19" WXGA Panel (49 ekran)
:: Vista Starter Microsoft işletim sistemi
:: 1440 X 900 Çözünürlük
:: Intel® Atom N270 İşlemci (512K Cache, 1.60 GHz, 533 MHz FSB)
:: 1.60 Ghz İşlemci Hızı
:: Orijinal Microsoft Vista Starter Edition Türkçe İşletim Sistemi
:: 1 GB DDR2 RAM
:: 160 GB SATA Hard Disk (Sabit Disk) Kapasitesi
:: TV kartı
:: Bütünleşik Ekran Kartı
:: 4 adet USB Girişi
:: Ethernet (LAN) Girişi
:: Dahili Entegre Hoparlör
:: Wireless
:: Kablosuz Klavye ve Mouse
:: 12V DC Maksimum 70W

Beğeniler: 3
Favoriler: 1
İzlenmeler: 411
favori
like
share
Han Tarih: 06.05.2009 09:34
Vestel All In One PC = Çakma Apple :72: