Orhan Canayakın 2009 - Orhan Canayakın 2009 Albümü - 2009 Orhan Canayakın
Eşekli albüm tanıtımı

Böyle albüm tanıtımı ilk defa görüldü..

Ankara müziğinin yeni starı benim' diyen Orhan Canayakın, yeni albümünün tanıtımını Taksim Meydanı'nda yaptı. Basın mensuplarıyla Taksim Gezi Parkı'nda bir araya gelen Canayakın, "Düm Tek" isimli şarkısını seslendirdi.

Daha sonra tanıtım organizasyonu kapsamında Taksim'e kamyonla bir eşek getirildi. Eşek, kamyondan güçlükle indirildi. Canayakın, ters bindiği eşekle Taksim Meydanı'na doğru ilerledi. Vatandaşlar ve turistlerin meraklı bakışları arasında türkü söyleyerek Taksim Meydanı'na gelen Orhan Canayakın, bir yandan da albümünü halka dağıttı. Canayakın, eşek üzerinde yaptığı açıklamada, "Ankara Kızılay, İstanbul Taksim Meydanı.

Biz o yüzden bugün Taksim Meydanı'na geldik. Hadise'nin 'Düm Tek Tek'i isimli şarkısını alkışlıyorum. Bizim sanat camiasında herkes ünlü olduktan sonra arkasını döner. Ben de Nasreddin Hoca misali eşeğe ters binerek halkıma dönüyorum" dedi. Bu sırada mikrofonları tutan muhabir, zor anlar yaşadı.

Turistler ve vatandaşlar, yoğun ilgi gösterdikleri Canayakın'ın bol bol fotoğrafını çekti. Turistler, "Çok güzel bir ses ama kim olduğunu bilmiyoruz" diye konuştu.

Öte yandan, 1 Mayıs'ta işçilerin güçlükle çıkabildiği Taksim Meydanı'ndaki kalabalığı gören polis memuru, grubun yanına koştu. Olup biteni anlamaya çalışan polis memuru, Canayakın'ın menejerinin izin belgelerini göstermesi üzerine grubun yanından ayrıldı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1378
favori
like
share
korsan88 Tarih: 02.12.2009 14:17
sağolsım kardeş tşk