2009 Bahar Saç Modeli - Bahar Saç Modelleri - Saç Modeli
2009 ilkbaharına artık girmiş bulunuyoruz. Havalar henüz soğuk olsa da bu bizim bahar modasını konuşmamıza engel değil. Bugün Glamour dergisinin yer verdiği baharın en gözde saç modellerine bir göz atalım.
Oldukça kısa kesimli saç modelleri revaçta. Ense kısmı kısa ön ve yan tarafları biraz daha uzun kesimli. Bu saç modelini derli toplu kullanmak için düz bir fön çekmeniz dağınık kullanmak içinse şekillendirici kremler uygulamanız gerekir. Bu saç modeline yana taranmış dağınık ya da düz şekillendirilmiş kahküllerin eşlik etmesi elbetteki gözden kaçırılmaması gereken bir nokta.
Topuzlar bahar için en gözde saç modelini oluşturuyor.
Ortadan ayrılmış doğal görünümlü saçlar da modada yerini aldı. Uzun ve düz saçlar ile şık bir genç kız havasına bürünmenin tam zamanı. Büyük yuvarlak bir saç fırçası fön makinesi ve biraz jöle işinizi görecektir. Saçınıza fön çekerken dalgalardan kaçının tamamen düz bir görünüm verin.

At kuyruğu basit bir model gibi gelebilir ama bu onun çekici olmadığı anlamına gelmez. Saçınızı boyun hizasında toplayabilir ya da şık bir görünüm için yukarıdan at kuyruğu yapabilirsiniz. Daha havalı bir görünüm için fırçanızla hafifçe kabartabilirsiniz. Ve tabiki son olarak yazmadan geçemeyeceğimiz bir model; saçınızdan bir tutamını ayırıp at kuyruğunun etrafına dolamak ve firketelemek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1674
favori
like
share
OnLyGirL Tarih: 11.12.2009 13:47
paylaşim için teşekkürler
mollycan Tarih: 08.06.2009 23:29
Bende yazi bekliyorum kisacik kestiricem saclarimi insallah eline saglik superim.

Ciddenmi?

Yaz geldi:78:
zorema Tarih: 08.06.2009 23:22
1.çok hoş
Nerqish Tarih: 09.05.2009 23:33
[COLOR="SlateGray"]Bende yazi bekliyorum kisacik kestiricem saclarimi insallah eline saglik superim.