Pes 2010 - Pro Evolution Soccer 2010

Futbol tutkusunun saha dışındaki yansıması PES serisinin yeni oyunu 2010, Konami tarafından resmi olarak duyuruldu. PS3, Xbox 360, PC, PSP ve PS2 platformları için geliştirilen yapımın, sonbahar döneminde raflarda olması bekleniyor. Konami, yeni oyun için daha detaylı çalışmalar izlemiş. Öyle ki, forumlarda bizzat oyuncuların istek ve şikayetlerinden yola çıkılarak hareket edilmiş. Bu sebeple Konami, şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi, zor ve tatmin edici PES oyununun, 2010 olduğunu vurguluyor. Oyun için açıklanan bazı
özellikler şöyle:

*Top sürüş teknikleri, animasyonları, gol vuruşları, savunma taktikleri ve benzeri bir çok detay için detaylı çalışmalar yapılıyor.
*Yapımda yer alan Şampiyonlar Ligi lisansı hala korunuyor. Firma, Şampiyonlar ligi için bazı yeni geliştirmeler düşünüyor.
*Oyunun destek vereceği indirilebilir içerik paketleri sayesinde, yeni transferler, takım güncellemeleri gibi yenilikler, oyuna entegre edilebilecek.
*Penaltı atış sistemi değiştirilmiş. Atışlar daha iyi kontrollerle yapılabilecek.
*Takım stratejileri, kendi evinde oynadığı maçlara veya deplasmanda oynadığı maçlara göre değişiklik gösterebilecek. Evinde o strateji güçlüyse, deplasmanda tam tersi olabilecek. Taraftarların fazlalığı veya azlığı, oyun atmosferine etki edecek.
*Çimler, oyuncular, ışıklandırmalar ve stadyum detayları olmak üzere daha iyi grafikler vaad ediliyor.
*Master Liginde, daha uzun ve kaliteli bir oynanış sağlanması için bir çok yenilik yer alacak. Detayların ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Indirmek icin linke Tiklayiniz

[url]http://www.main-board.com/ucretsiz-bilgisayar-oyunlari/215481-pro-evolution-soccer-2010-a.html#post3455095[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1234
favori
like
share
tebtezcan Tarih: 12.05.2009 20:38
Vaay süper olur hemen çıksın.Bende ps 3 te pes 2009 var.Acaba ps3 içide çıkarmıki ??
shaen_falco Tarih: 10.05.2009 23:51
bir an önce çıksayaa meraklandım...