Ah Kalbim - Ah Kalbim Dizisi Özetleri - Ah Kalbim Resimleri - Ah Kalbim Yorumları
OYUNCU KADROSU GAYET İYİ

Başrollerini Emre KINAY, Tamer KARADAĞLI, Fadik SEVİN ATASOY, Sezin AKBAŞOĞULLARI, Zihni GÖKTAY, Tulü ÇİZGEN’in paylaştığı “Ah Kalbim” Dizisi dün yayın hayatına başladı.

Dizinin populer veiyi oyunculardan seçilmesi en büyük artısı oldu.

Dizi’de sürekli bir didişme ve tartışma olması sürekli bir canlılık yaratıyor.
Ah Kalbim Dizisinden Bir Sahne / DizivizyonOyuncular arasındaki diyaloglar ince elenip sık dokunulmuş olması yüzümüzdeki tebesümü eksik etmiyor ve daimi etmeyecek gibi. Ah Kalbim dizisindeki çocuk oyuncular gayet iyi seçilmiş ve olmazsa olmaz “Dede” ” Zihni GÖKTAY”‘ın tartışılmaz mükemmel oyunculuğu dizinin bir artı puanını da beraberinde getiriyor.


“DİYALOGLAR İNCE ELENİP SIK DOKUNMUŞ”

Dizinin formatı bittabî alışık olduğumuz türden olunca bunu diyaloglar kapatıyor.
“Ah Kalbim” dizisinin jenerik müziğini duymakta, eski günlerinizi hatırlatıp dilinize doluyor.

Ayrıca TRT’nin bir diğer yeni dizisi “Çılgın Kanal”‘da rol alan Tulü ÇİZGEN bu dizide de baş gösteriyor.
Ah Kalbim Dizisinden Bir Sahne

Ah Kalbim Dizisinden Bir Sahne

Dizi genel olarak Doktor olan Kamuran (Tamer KARADAĞLI), kardeşi Atilla(Emre KINAY) ile sert tartışmalar geçirsede onu yalnız bırakmaz. Kamuran’ın sahip olduğu PAŞAOĞLU Tıp Merkezine yeni gelen ve Hakkı PAŞAOĞLU(Zihni GÖKTAY)’nun arkadaşının kızı olan Candan(Sezin AKBAŞOĞULLARI) ile sıkı bir tartışmaya koyulacağı dizi her Cuma 19:50′de TRT1′de.


TRT’den yepyeni bir dizi… “Ah Kalbim”… Emre Kınay, Tamer Karadağlı, Fadik Sevin Atasoy, Sezin Akbaşoğulları, Zihni Göktay, Defne Yalnız, Tulü Çizgen, Ecem Uzun, Can Sipahi ve Arzu Balkan’ın rol aldığı yapım için ekran başına! Parlak bir eğitim hayatından sonra genç yaşta doktor olan Kamuran Bey, babası Hakkı Bey, kardeşi Atilla ve üç çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Karısı vefat etmiştir. Evi ve muayenehanesi arasında rutin bir hayatı vardır. Kamuran’ın çocukları Emre, Selin ve Batu… Küçük oğlu Emre bir futbol aşığıdır. Selin sorumluluklardan kaçan hafif hırçın bir genç kızdır. Batu üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır ancak yaşam tarzıyla diğer ev sakinlerinden farklıdır. Kamuran’un muayenehane ortağı Doktor Sevilay ise Kamuran’ı elde tutabilmek için babasına bir klinik açtırmış ve böylelikle her zaman Kamuran’la birlikte olma fırsatı yakalamıştır…
“Ah Kalbim” 8 Mayıs Cuma günü TRT 1’de..

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2514
favori
like
share