"Başkan olaya el koy!"

2 sezondur Turkcell Süper Lig'de destan yazan, ama geçen sezon olduğu gibi yine son haftalarda liderliği kaptıran ve şampiyonluğu kaybetme tehlikesini yaşamaya başlayan Sivasspor'u endişe sardı !.. Kırmızı beyazlı taraftarlar da bu endişeyle, Başkan Mecnun Otyakmaz'ı göreve çağırdı !.. İşte Sivasspor.com'da yayınlanan taraftar bildirisi:

"Liderlik koltuğunda 15 hafta oturmak kolay değil. Bu zamana dek lider olmanın, önde yol almanın verdiği stresle maçlara çıktık. Hocamız ve futbolcularımız bu strese alıştı dedik ancak yanılmışız. Bir haftadır gördüklerimiz, duyduklarımız bizde derin bir korku uyandırdı. Gaziantep mağlubiyetiyle başlayan bu süreç inşallah bugün ki İstanbul B.B. maçı ile noktalanmıştır. Bu sürecin sonlanması yine bizim elimizde; eğer futbolcularımız her gördüğü mikrofona konuşmayı bırakıp onuru ile mücadele edenleri suçlamazlar ve kendi işleri olan sahadaki futbollarına bakarlarsa. Hocamız, Yönetim Kurulu'nun koyduğu yasağa uyup röportaj verme hevesinden vazgeçerse biz bu 3 haftadan 9 puanla ayrılırız.

Bugün sahada her zamanki mücadelemiz yoktu. Artık Başkanımızın olaya el koyması ve Bülent Hocaya yerini hatırlatması gerek. Son 3 hafta kulüpte herkesin kendi işini yapma zamanıdır.

Telafisi olmayan son 3 haftaya girdik. Taraftar olarak bizde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız.Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve taraftar olarak kenetlenmeli ve şampiyonluk hedefine kilitlenmeliyiz."

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 294
favori
like
share
Turania Tarih: 19.05.2009 00:40
:85:
C.a.d.ı Tarih: 12.05.2009 22:47
Başkan o kadar efendiki hiç sesini çıkarmadı bundan sonra işe yararmı bilmiyorum ama kesinlikle bişiler yapması gerekiyor.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 12.05.2009 22:40
daha onceden olmasi lazimdi.onceden elini masaya vurması gerekirdi diye düşünüyorum.
eskitoprak Tarih: 11.05.2009 14:06
yazik sivasa hemde cok yazik .........