Camia Şenol Güneşi istiyor haberi

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, teknik direktör konusunda camianın Şenol Güneş'in etrafında birleştiklerini söyledi.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, kalan haftalarda şampiyonluğu telaffuz etmeyeceklerini belirterek, "Baskının nelere mal olduğunu gördük. Yeni bir baskı oluşturmamalıyız" dedi.

Turkcell Süper Lig'in bitimine üç hafta kala şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'ne katılma iddiası oldukça fazla olan Trabzonspor'da yönetim kurulu, "Şampiyonluk" ve "Yeni teknik direktör" kelimesini yasakladı. Kalan üç haftada bu iki sözcükleri kullanmayacaklarını söyleyen Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, tek hedeflerinin üç maçta 9 puan toplamak olduğunu kaydetti. Hacısalihoğlu, "Biz kendi işimizi yapacağız ve rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Bu da kalan üç maçımızı kazanmamız gerekiyor anlamına geliyor. Son iki maçtan aldığımız galibiyetlerde biraz şansın, biraz da kan değişikliğinin yarattığı atmosferin etkisi oldu. Önemli galibiyetler aldık ve devamını getirmek istiyoruz" dedi.

"TAKIM ÜZERİNDE BASKI OLUŞMAMALI"

Hacısalihoğlu, kalan haftalarda takımın üzerinde bir baskı oluşmaması gerektiğini de vurgulayarak, "Takım üzerinde oluşan baskının nelere mal olduğunu ve bu baskı sonucunda neler kaybettiğimizi, geçtiğimiz haftalarda çok iyi gördük. Bu nedenle camia olarak şampiyonluğu telaffuz etmeden sonuna kadar takıma destek vermeliyiz. Ligde her şey bir haftada değişebiliyor. O yüzden kalan haftaları kayıpsız tamamlamamız lazım" dedi. Hacısalihoğlu, hafta sonu Bursaspor'la zorlu bir maça çıkacaklarını da belirterek, "Bursaspor çok kuvvetli ve iddialı bir takım. Ancak bizde bulunduğumuz konum itibariyle bu maçı kazanmak zorundayız. Çok çekişmeli ve heyecanlı bir maç olacak" diye konuştu.

"CAMİA ŞENOL GÜNEŞ'İ İSTİYOR"

Kalan haftalarda, "Yeni teknik direktör arayışlarımız sürüyor" terimini de kullanmak istemediklerini söyleyen Hacısalihoğlu, şöyle konuştu: "Teknik direktör arayışları konusunda somut adımlar atmaya başlamadık. Şu anda bir hocamız var ve ona sonuna kadar güveniyoruz. Ancak camia Şenol Güneş ismi etrafında birleşiyor gibi. Biz de kendi elimizdeki listeden en kariyerli ve en ideal olanı takımın başına getirmeye çalışacağız."

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 311
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 14.05.2009 08:48
bende düzgün bi tane yabancı hoca alınmasından yanayım

şenol hoca için erken bence en az üç yıl falan daha lazım biraz unutalım sonra
TS-61 Tarih: 13.05.2009 23:26
Insallah Senol Günes takimin basina gelmez.:12:
Sadri Sener gelmesini cok istiyor ama Senol hocanin da sonu diger hocalardan
Pek farkli olmayacak gibi.Hem onlar kadar da kredisi olmaz
Trabzonsporda calismak hicde kolay degil onu yerler orda.Hem kendine
Hemde bize zarari olur kanaatindeyim.Zaten iki kere görevden alinmis......
Bizim icin en iyisi kimseyi kaale almayan,kimsenin telkinlerine kulak asmayan,
Kimsenin adamini kayirmayan yabanci hoca lazim.Yerli hocalar bir sekilde
Bunlari yapamiyorlar.Kendilerinden cok taviz veriyorlar.

Hayirlisi olur Insallah.
keskinkilic_68 Tarih: 13.05.2009 15:45
şenol hoca bence biraz daha gelmemeliydi

gelmesini çok isterim ama adamı çok yıpratırlar inşallah ersuna ziya ya gösterilen sabır gösterilir hatta daha fazlası da gösterilir
Asi Çaykaralı61 Tarih: 12.05.2009 18:19
inşallah gelir ama abi yönetimin istemediği hakkında internettte haberler dolasıyor.aslı astarı ne ki?
MaRaBoGLu61 Tarih: 12.05.2009 18:04
Trabzonspor Şenol Güneşle yüzde doksan anlaştı
keskinkilic_68 Tarih: 12.05.2009 07:05
şenol hoca için bir kaç seneye daha ihitiyaç var bence de
Asi Çaykaralı61 Tarih: 11.05.2009 22:59
evet herkes biliyor senol hoca gelirse yonetim karişir ben buraya yazdi dersiniz.