Uzungöl Dünyaya Tanıtıldı - Uzungöl Havadan Çekimiş Resimler - Uzungölün Havadan Çekilmiş FotoğraflarıYamaç paraşütçüleri Uzungölü havadan görüntülediler..Yurt içinden ve yurt dışından 60a yakın paraşütçü Uzungölün yamaçlarından başlattıkları uçuşlarda havadan hem kendilerini hem de Uzungölü görüntülediler.
61 yerli ve yabancı paraşütçü doğa harikasını Dünyaya başka bir açıdan sundular.Tanıtımda Trabzonun simgeleri arasında olan doğa harikası Uzungöl, yamaç paraşütçüleri tarafından öylesine değişik açılardan görüntülendi ki, Uzungöl hiç bu kadar güzel görülmedi dedirtecek cinsten.
.8-10 Mayıs tarihleri arasında Trabzon Valiliği tarafından organize edilen Trabzon 1. Havacılık Şenliğinin ilk günlerinde Akyazı sırtlarında yapılacak gösterilere izin vermeyen hava şartları Uzungölde hafif esen rüzgar ve pırıl pırıl parlayan güneşle muhteşem bir görüntüye fırsat tanıdı..


Uzungöl Havadan Çekim resimleri - Uzungöl Kuş Bakışı Fotoğrafları - Uzungöl Semalardan Görüntülendi - Uzungöl Göklerden çekilmiş resimler - Uzungöl Resimleri havadan - Uzungöl resimleri Yüksekden çekilmiş

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 946
favori
like
share