Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum - Kempinski otel Barbaros Bay - Bodrum Tatil OtelleriKempinski Private Residences Barbaros Bay, konuklarına çevreden bağımsız, seçkin ve Kempinski ile özdeşleşmiş olan beş yıldızlı servis anlayışını ev ortamında sunuyor. Üst düzey kalitenin tanımı: Kişiye özel yaşam, kendi evinizin güvenlik ve konfor hissi ve otel tarafından sunulan keyifli ve rahat bir yaşam tarzı.

Konuklarımız, tümü kendi teras veya balkonlarının bulunduğu, her biri Ege Denizi’nin eşsiz manzarası görünümlü 36 rezidans dairesi ile kendilerine özel yaşam konforuna sahip olacaklar. Her biri lüks olarak döşenmiş olan residence daireleri, sahiplerine en üst düzey konukseverliği ve Kempinski’nin servis kalitesini sunuyor.Seçkin daireler yıl boyunca kiralamaya uygun seçenekler sunuyor

“Deluxe Residences”, 201m²: 2 yatak odalı ve banyolu, 1 adet misafir banyolu konforlu daireler.
“Grand Deluxe Residences”, 201m²: Bahçe seviyesinde veya üst katlarda 3 yatak odalı ve banyolu ve 1 adet misafir banyolu.
Rezidanslar modern stilde döşenmiş olup bir dairede ihtiyacınız olan her türlü ekipmana sahiptir. LCD televizyondan mikrodalga fırına, mutfak gereçlerinden seçkin şarap bardakları setlerine kadar birçok farklı aksesuar dairelerde mevcuttur.


Talebiniz durumunda, tüm bilgiler ve koşullarımızı içeren kiralama teklifimizi tarafınıza ulaştırmaktan dolayı mutluluk duyacağız. Bizimle mail yolu ile irtibata geçebilirsiniz.İletişim

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum
Kizilagac Koyu
Gerenkuyu Mevkii Yaliciftlik
48400 Bodrum TÜRKİYE

Tel:+90 252 3110303
Fax:+90 252 3110300

Tıklayınız

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1356
favori
like
share