Trabzonlu Zenginler - Trabzonun Zengin iş Adamları - Trabzonun Zenginleri - Zengin Trabzonlular - Zengin Trabzonlu İş AdamlarıAli Ağaoğlu
Forbes’ın ‘dolar milyarderleri’ sıralamasında adı geçen Türk zenginlerden biri de Ağaoğlu grubunun patronu Ali Ağaoğlu.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu,
3 Mart 1954’te Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Çok genç yaşlarda iş hayatına atılan Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nu kurdu. 27 yıldır inşaat, turizm ve hizmet sektöründeki çalışmalarına devam ediyor.

1981 yılında büyük site kategorisinde ilk inşaatını tamamlayan Ağaoğlu, bu tarihten itibaren sanayi sektörüne yönelerek faaliyetlerini genişletmeye başladı. 1998’de “My” konseptli projeleri başlattı.

Eltes İnşaat’ı aldıktan sonra ‘Eltes Güneşi Ümraniye’ ve ‘Eltes Gold Residence’ projelerini geliştirdi. Üç çocuk babası olan Ağaoğlu doğa tutkunu. Kilyos’taki çifliğinde sebze meyve yetiştiriyor, hayvanlarıyla ilgileniyor.
Ağaoğlu’nun iki işi var. Gayrimenkul ve turizm. Bu sektörlerin iş hacminizdeki payları nasıl dağılıyor?

Ağırlığımız inşaattır. İşimizin yüzde 90’ı inşaattan gelir. Turizmin payı yüzde 10’lardadır.Ali Ağaoğlu KimdirAli Ağaoğlu Resimleri[URL="http://www.main-board.com/unluler/206455-ali-agaoglu-resimleri.html?highlight=a%F0ao%F0lu" rel="nofollow" target="_blank">Ali Ağaoğlu Resimleri

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 26706
favori
like
share