Oyuna Ruh Emicilerin saldırı ile başlıyoruz.Ben onları nası püsküttüğümü hatırlamıyom ama farenin sağ tuşuna basım hareket ettirin büyük ihtimalla böle.

Neyse Bundan Sonra birden kendimizi Seriusun evinde buluyruz. Oyunu Max Payne Abimizden Uploand yaptığım için videoları görmedim ama flimiden iyi biliyorum. Seriusun Evinde Bize birkaç büyü öğretiyolar. Sonra yine kendimiz Hogwarsa ışınlanmış buluyoruz.Şimdi bir Bahçedeyiz Fred Ve George kardeşele gidip konuşuyoruz. Bize Hermionenin Grifinndor ortak salınunda olduğunu söylüyorlar. bizde arkalarındaki kapıdan girip sağa düyoruz ve flimden hatırladığımız dönen merdivenlere geliyoruz.Çıkabildiğiniz kadar yukarı çıkın (7. kat) Orda Flmiden hatırladığımız Şişman Kadının Portresi var Onunla konuşuyoruz sonra (konuşmadanda yapabilirsiniz) orda (sanki bana sor dermişçesine) etrafta dolaşan çocuka yaklaşım entera basıyoruz çoçuk bze portrenin şifresini söylüyor. gidip kadınla bidaha konuşuyoruz. İçeride Bizi Bekleyen Hermonie'la konuşuyoruz.Şimdi Kütüphaneye gideceğiz. Tab'a basın bi harita gelecek önümüze sol yön tuşuna basarak yerlerin isileri karşımıza geliyor ordan kütüphaneyi (Library) 'yi İşaretliyoruz ve önümüzde beliren ayak izlerini takip ediyoruz.(biraz Dolaşın İsterseniz aşağıda verilen keşiflerden felan yapın çünkü kapıların açılması için biraz vakit istiyo oraya gittiğinizde kapalı bi kapı görebilirsiniz).Oraya gittiğinizde kitaplıkların soldan 2. kitaplığın Üstünde bir kitap görüyoruz. Wingardium Leviosa büyüsü ile küçük masayı kitaplınğın yanına getirip üstüne çıkıyoruz ve tam kitabı alacaz derke kitap havalanıyove başka bir kitaplığa gidiyor. 4. denemeden sonra kitap önümüzdeki masaya düşüyor ve onu alıyoruz.Sonra gidip Wasley Kardeşlerden Bİrkaç Büyü Daha öğrendikten sonra D.Ordusu'nu toplama vakti geldi.
Ginny
Haritadan Sol tuşa bastığımızda yer isimleri gösteriyordu sağ tuşa bastığımızda isimleri gösterir.Ordan Ginnyi seçiyoruz. ve ayak izlerin itakip ediyoruz.onunula konuşuyoruz. şimdi Gidip Erkekler yatakhanesinden görünmezlik pelerinini alıyoruz(Erkekler Yatakhanesi Grfinndor ortak salonundan yukarı çıkan merdivenden çıkarsanız Sağdaki kapı)Ordan Görünmezlik pelerinini alıyoruz. tekrara haritayı açıyoruz.umridgenin ofisini işaretliyoruz.gidiyoruz .orda 2 çocuk var vazoları düşürerek çocukların dikkatni dağıtıyoruz sonra umridgenin özel odasına giriyoruz.sağdaki odaya girin ve ordaki Pembi iksiri alın gidin ginnyle konuşun.
Nevill Longbottom
Harita yardımı ile yanına gidip konuşuyoruz.Sonra ordaki bitkiyi yakarak yok ediyoruz.içeri girip öteki bitkileride yoq ediyoruz.
Susan Bones
Yanına gidiyoruz ve konuşuyoruz.Onu Köşeye sıkıştırmış goyle ve crabbe'le düello yopıyoruz.
Luna
Yanına gidiyoruz ve konuşuyoruz.ordaki Büyük cevizi en yukardaki çukura taşıyoruz.(Wingardium Leviosa büyüsü yardımı ile )
Cho
Yanına gidiyoruz ve konuşuyoruz.orda elinde kalp paketi olan baykuşun kovalıyoruz bir kaç denemedin sonra alabiliyoruz
Ernie
Yanına gidiyoruz ve konuşuyoruz.Orda Balkabaklanın yanındaki çiçeği alıyoruz.Geldiğimiz yolda 1-2 tane daa var onlarıda alın. sonra bitikibilim sınıfına gidin ordan sağa doğru ilerleyin soldaki (1. flimden hatırladığımız bağıran bitkililer) var sağa bakıyoruz ve orda kulaklıkları alıyoruz.sonra bitkiye gitip enterleyoruz.Ernie ile konuşmak kalıyor.
Hanhah Abbot
yanına gidiyoruz ve konuşuyoruz.Sağdaki merdivenden çıkın ilk önünüze çıkan portreyle konuşum Abbotla konuşun.
Zacharias smith
Yanına gidip konuşuyoruz.Aynı Hızal devam edin en karşıda Canavar kitap var onu alın.Sonra gidip Hastane kanadında pembe bir iksir var onu alın ve tekrar Smithle konuşun.
Dean Tomas

Yanına gidiyoruz, konuşuyoruz, Sihir Tarihi öğretmeni profesör binns ödev vermiş, hogwarsın tarihi hakkında, hogwarsta uzun yıllar kalmış canavarlar olan 5 tane gargoylesleri bularak onlarla konuşmamız gerekiyor. Gargoylesler domuza benzeyen taş heykeller. Gargoyleslerin yanına giderek enter tuşuna basarak konuşacağız Yerleri

1-) Dean olduğu bahçede

2-) Umridgenin ofisine giden merdivenlerin ortasındaki arada

3-) 4. kattaki balkonda

4-) Viaducte ( ortadaki daire şeklindeki çemberde )

5-) Paved girişinde

Angelina
Büyük Salona gidip Öğretmenlerin masasının yan tarafında bir koltuk var.Onu wingardium leviosa büyüsü yürdımı ile kenara çekin.aşşağı inin.konuşun ve ordaki dağınıklıktan şaşırın Daha sonra yerdeki kupaları alın (Wingardium leviosa) ve ordakı boşluklara koyun sonra tamir edin.

Gerisiyle konuşmanız yeterli.
Şimdi İhtiyaç odasına gidin ve Büyüleri öğretin.Tam Expekto patronem büyüsünü öğretiyorken Umridge basıyor.Ve Başa Umridge geçiyor.
Başa umbridge getiriliyor, bizde ona karşı şeyler yapıyoruz, bahçeleri bataklığa çeviyoruz, saat kulesini bozuyoruz, hopörleri bozuyoruz. Taskte bir şey yazmayınca paved oraya gidiyoruz, ordakinide incendio büyüsü yapıyoruz. Orasıda bataklık oluyor, sonra malfoy bize ek iksir için snapenin çağırdığını söylüyor, gidiyoruz.. zihinbend yapıyıyoruz.
Şimdi Bakanlıkta Serius'uz.Ballarix bizi öldürüyor sonra Dambuldor oluyoruz.Voldemortla savaşıyoruz.Voldemort Bize Zihinpent Yapıyor bizde onu püskürtmeye çalışıyoruz.
Şimdi Yine Hogwarts Bhçesindeyiz gidih Büyük salonun karşısndakı Luna ile konuşuyoruz Büyük salanda sağdaki ilk masa, saat kulesinin bahçesindeki süs havuzunun önünde, snapenin zindanlarına giderken dolabın yanındaki gazete, giriş bahçesindeki yaprakların altında, süpürmeniz lazım,kütüphanedeki masanın sonunda.

Kırık çanakları tamir et, haliları depolsa ile silk, yatakları silk,tabloları birleştir, öne çıkmış tuğlaları açığa çıkar bunları keşfettikçe büyü gücünüz artacak, puan alacaksınız. Bu puanları grifindor portresine giderken bir tablonuniçine girerek değerlendireceksiniz.

Öğretmen Görevleri
Mcgonagall

Gidip konuşun, yedinci kata çıkın, karargahın oralardaki merdivenlerin orada konuşan iki çocuk göreceksiniz gidip onlarlada konuşun,sonra tekrar gidin konuşun

Snape

Konuşun, kütüphaneye gidin, yasak bölmeye gidin en solda ve sonlarda boş rafların birinde kitap göreceksiniz, onu alın ve snape ile tekrar konuşun.

Filifus Fliwick
Ben o görevi şöyle yaptım. Kütüphaneyi araştırrken neredeyse kafazı nick geldi, ve great hall işime yarayacığını söledi.gittim, orada ders çalışan öğrenciler ile konuştum, o kadr...

Sprout

Sproutla konuşun, sonra gidin neville ile konuşun, erkekler yatakhanesine gidin hemen sağdaki kitabı alın , profesöre verin bu kadar

Öğretmen Görevleri ALINTIDIR.

Burdan Sonra keşifleri Yapbilirsiniz görew kalmıyor.

Not:Oyunda ortak salona(Kütüphanedede var) gittiğimizde solumuzda satranç oynayan çocuklar var onlarla konuştuğumuzda Eğlenceli Büyücü Satrancını Oynaya Bilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 23835
favori
like
share
kale_ Tarih: 30.11.2012 13:30
yaa ben kütüphaneye her gidişimde kapı kapalı oluyor lütfen yardım edin
oguzhan228 Tarih: 23.08.2012 23:42
arkadaşlar bana yardım edip oyunun linkin gönerirmisiniz bide oyun online mi?
Qgames Tarih: 13.06.2012 12:07
Yaa ben daha yeni başladım nasıl büyü öğretecez reducto yu öğrettim spubefuyu öğrettim expekto yu nasıl öğretecem

Yardım edin ne olur???
mertkrcm Tarih: 01.06.2012 21:30
şey sorucam noelde mr. weasly nagini tarafından ısırınca hani siriusun evinede ne yapıyosunuz ?:20:
edgefb1 Tarih: 31.01.2012 14:10
nerden indircez
bystarking Tarih: 29.01.2012 20:34
oyun aşırı kolayy nersini yapamadınız hemde yukarda har şey yazarken :3:
asitanay Tarih: 15.01.2012 12:22
lütfen severus snape in görevi nasıl olcak söyleyin lütfennn
selbey Tarih: 22.08.2011 21:04
Ne olur yardım edin alahını seven biri yardım etsin saat kulesini bozamıyorum ne olurrrrrrrr.
selbey Tarih: 19.08.2011 11:20
Aynen ne olur yardım edin delireceğim. !!!!!!!!!!