Shakespeare Sırrı - Jennifer Lee Carrel - Shakespeare Sırrı Kitap ÖzetShakespeare Sırrı
Eski Bir Sırrın Peşinde Modern Bir Seri Katil
Jennifer Lee Carrel
Pegasus Yayınları
Baskı Tarihi: Mayıs 2009
ISBN: 9786055943790
Sayfa: 448

Kitap Özet

Alevler içindeki bir tiyatronun içinde bir kadın ölüme terk edilir. Başka bir kadın Ophelia gibi suda boğulur. Washington'un Capitol binasının merdivenlerinde bir doktorun boğazı kesilir.
Korkunç bir seri katil, cinayetlerini Shakespeare'in oyunlarındaki cinayetlere göre planlamaktadır. Fakat neden öldürmektedir? Ve nasıl durdurulabilir?

Etkileyici ve akıcı bir kitap olan Shakespeare Sırrı modern cinayet ile Shakespeare'in hayatındaki gerçekleri usta bir şekilde birleştiriyor. Son zamanların mutlaka okunması gereken kitaplarından biri.

"Cinayet ve kargaşaların saklambacı gibi... Carrell, Dan Brown'dan daha müthiş bir kurguyla, aralıksız heyecan veren bir tarz sunuyor."
-The Times-

"Tam bir beyin oyunu. Carrell uzmanı olduğu bir konu hakkında hareketli bir macera yaratmış. Yazarın canlı tarzı Indiana Jones maceralarını anımsatıyor."
-The New York Times-

"Heyecan verici, etkileyici ve şaşırtıcı derecede öğretici bir okuma zevki veren Carrell, düşünülmez olanı yapıyor ve Shakespeare'i daha etkileyici kılıyor. Dört yüzyıllık bir gizem üzerine düşündürücü ve sürükleyici bir roman."
-Washington Post-

"Akıcı ve oldukça etkileyici bir roman... Bir gizem labirenti... Shakespeare hayranlarını olduğu kadar gizemli, gerilim romanı hayranlarını da tatmin edecek bir eser."
-Bookpage-

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 779
favori
like
share