Bugün hemen her yerde karşımıza Deep Freeze yüklü bir bilgisayar çıkar ve bir program yüklemek istediğimizde şifreyi bilmediğimiz için yükleyemeyiz ve programı deneyemeyiz ya da herhangi bir ayar yaptığımızda ya da bir yazı yazdığımızda eğer başka bir yere cd-disket vb. kaydetmediysek bilgisayarı yeniden başlatınca her şey eskiye döner.

Ama artık öyle olmayacak.

İşte bu gibi durumlarda bu program imdadımıza koşuyor. Ve biz şifre bilmesek de artık istediğimiz deep freeze yüklü makinelerde dosya yükleyebilecek ve yazı kaydedebileceğiz.

Hatta iddia ediyorum ve garanti veriyorum 100 Kilobyte büyüklüğündeki bu programı yanınızdan kesinlikle ayıramayacaksınız

Program kısa ve basit bir işlem ile Deep Freeze programını şifre girmeden pasif hale getiriyor. Ancak bunu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın

Programın kullanımı:

Programa tıkayıp Boot Thavet işaretli iken save status diyoruz.
Sonra reset atıyoruz ve depp frezer çarğı işeretli şeklinde yani yüklenenler reset attığımıza gitmiyecek. İşimiz bittiğinde tekrar eski haline getirmek için önce Boot frozen işaretli iken save status diyoruz ve reset atıyoruz.

Deep Unfreezer Download
Buradan

soldier02 soldier02
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 592
favori
like
share