Gözyaşlarımı Bırakma - müzikli şiirler - şiirler - güzel resimler - şiirli resimler
Sen Sevdâlı, Ben Yaralı...
Sevdim Seni ölesiye, hayatımın Benim olmayacağını bile bile Sevdim..
Sen Sevmesende Sevdim, Sevsende... Karşılık beklemedim Sen Sevdin diye Sevmedim Yüreğini...

Eğer Sevmeyeceksen Beni bırak DOSTUN olayım. Arkadaşın olayım.. Yeterki silme Beni Hayatından... Gözyaşlarımı sahipsiz bırakma.. Yalnız Senin için aksın onlar her zaman.. Yalnız Sana aksın o tertemiz, temiz damlalar.. Masum Gözyaşlarım.. Senin kadar, aşkım kadar masum onlar.. En günahsız, en yalansız onlar.. Ve en kimsesiz..
Onlarda Senin olmaktan Vazgeçmesin.. Bırakma Gözyaşlarımı...Gözyaşlarım sahipsiz kalmasın.. Yetim, öksüz bırakma onları. Kimsesiz kalmasınlar.. Yıllarca boşuna ağladım, haberim yoktu böyle bir şeyden.. Şimdi tam sebep bulmuşken Sende bırakma.. Yıllarca Seni Sevmişim Ben.. İstediğim Sevdiğim Senmişsin.. Yıllarca Senin için ağlamışım aslında sadece sebebi bilmiyordum..
Şimdi bırak Hayatımı vereyim Sana.. Bırak ömrümü adayayım Sana.. Ama Sevmiyorsan bırak sadece DERT ORTAĞIN olayım... Yine başımı omuzuna yaslayayım.. Yine ağlayayım.. Yine Senin için üzüleyim..

Ben Sevdim AŞK oldu.. Sen Sevsende, Sevmesende Aşk olur yine.. Sevsen de bitmez, terketmez bu BÜYÜ BİZİ.. Geçmez hiç.. Bırakmaz Bizi..
Seni tanımadan Sevdim, Nasıl birisi olduğunu bilmeden.. Çünkü biliyordum RUH EŞİM olduğunu, hissetmiştim daha önce RUH’larımızın tanıştığını..


Karanlıkta gözyüzüne bakıyorum.. MAVİ değil.. Gökyüzü Lacivert olmuş.. Mavi zannettim.. Sahi ne zamandan beri böyle KARANLIK, böyle lacivert Gökyüzü?.. Hep böylemiydi?
Ben mi Mavi gördüm herşeyi? Mavi görmekmi istedim Herşeyi? Herşeyi Maviye boyamışım meğer.. O zaman şimdi neden Lacivert Gökyüzü? GECE’mi Sebebi? GECE MAVİ OLMAZ mı? Tekrar başımı kaldırdım Mavi zannettiğim gökyüzüne..

Tutmadı Gözyaşlarımı!!!

ÇÜNKÜ GÖKYÜZÜ MAVİ DEĞİLDİ..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 851
favori
like
share
Şayeste Tarih: 16.05.2009 13:08
Emeğine sağlık..
RoSe_SüM Tarih: 16.05.2009 09:45
harika ötesi çok tşkürler...
erosa Tarih: 15.05.2009 21:49
çok güzel müzik resimlerde öyle yapanın eline sağlık üstad
byHaktan Tarih: 15.05.2009 03:08
Emeğine ve yüreğine sağlık çok güzeldi....
hayalll Tarih: 15.05.2009 03:07
emeğine sağlık Dj amca çok güzel olmuş