Yer: Toccao Kampı - Amerika Birleşik Devletleri
Tarih: 10 Ağustos 1942
Saat : 09:00

Burada ufak bir eğitim alarak oyuna başlıyoruz. İlk önce önünüzdeki 5 resme de yaklaşarak bakın. Daha sonra çavuşun size söylediği komutları yaparak en gerideki kapıdan diğer arkadaşlarınıza katılın. Burada C ve CTRL tuşlar ile eğilip, sürünerek önünüzdeki parkuru tamamlayın. En sonunda duvara tırmanın ve arka tarafda ki binanın içine girin ve çıkışta sol tarafta bulunan M1A1 silahını F tuşu ile alarak karşıdaki hedefi 12 kere vurun. Diğer parkura geçerek bu seferde Springfield’ı alın ve uzaktaki hedefi 4 kere vurun. Öteki parkurda bu sefer Thompson sizi bekliyor. Onu da alarak hedefi önce 10 kere vurun. 1 ve 2 tuşları ile switch yaptıktan sonra aynı hedefi bu seferde 3 kere vurup el bombası parkuruna gidin. Masadan 3 bomba alın ve karşıdaki evin kapısı ve 2 penceresinden içeri başarılı atışlar yapın. Son olarak Explosive bölümüne giderek masadan saatli bombayı alıp, ilerideki duvara monte edin. Patlayınca yandaki kapıdan dışarı çıkın.

PATHFİNDER

Yer: St. Meire Eglise yakınları - Fransa
Tarih: 5 Haziran 1944
Saat : 23:30

Paraşütle yere indikten sonra karşıdaki büyük eve doğru ilerleyin. İleride nöbet tutan askeri öldürdükten sonra soldaki patika yolu takip edin. Diğer arkadaşınız gördüğünüz üzere başaramamış. Ondan düşen çantayı alın ve ilerleyin. Tam karşınıza bir Bunker çıkacak. İçindekileri vurduktan sonra Bunker’a girin. Dışarıda gördüğünüz üzere Radio Beacon var. Ona giderek dokunun. Adamlarınız paraşütle yere indikten sonra karşıdaki evde bulunan düşmanları temizleyin ve evin içine girip soldan ilerleyin. Dışarı çıkarak ve önünüze çıkanları öldürerek ikinci eve girin ama burada bayağı bir direnişle karşılaşacaksınız. Bu evin de arka kapısından çıkınca sağa doğru dönün ve ilerideki boy çukuruna atlayın.

BURNVİLLE

Yer: St. Meire Eglise yakınları - Fransa
Tarih: 6 Haziran 1944
Saat : 00:20

Burada ilerleyin ama atılan bombalara ve karşıdaki makineli tüfekli adamlara dikkat edin. İlk evdeki adamları öldürünce o evin solundaki yerden gidip çitlerin altından geçin. Düşmanı burada faka bastıracaksınız. Kiliseye girip camdan bakın ve zırhlının tepesindeki adamı öldürün. İlerleyince yine bir çatışma olacak. Karşı eve el bombaları atabilirsiniz. Adamları temizleyince o eve girin ve ilerleyin. Yine karşınıza adamlar çıkacak. Öldürerek ilerleyin. Tam karşıdaki büyük eve girin ve sol taraftaki yıkık kısımdan Flakpanzer’ın başındaki adamları şaşırtın. Öldürünce geri dönün ve sağdaki binaya girin. Adamlarınız çoktan menzilenmiş bile. Flakpanzer’e F tuşu ile bomba yerleştirip patlattıktan sonra ilerleyin. Gittiğiniz yerde bir Flakpanzer daha var. Onu da patlattıktan sonra evlerin arasından ilerleyin. Yıkık kısımdaki adamları öldürdükten sonra diğer Flakpanzer’e doğru gidin. Onun tam karşısında ki makineli tüfeği Turret olarak kullanarak başındaki adamları halledebilirsiniz. Son Flakpanzer’i de patlattıktan sonra Kaptan Foleyîn brifingini dinleyin.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 544
favori
like
share
rasim1998 Tarih: 18.01.2011 17:27
tşk