İçimdeki Şeytan - Alone - İçimdeki Şeytan Filmi - İçimdeki Şeytan 2009

İçimdeki Şeytan (2009)

Gösterim Tarihi: 03 Temmuz 2009

Oyuncular: Marsha Wathanapanitch,Rachanu Boonchuduang
Withaya Wasukraipaisan

Yönetmen: Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom

Senaryo: Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom, Sophon Sakdapisit, Aummaraporn Phandintong

Yapımcı: Mingmonkul Sonakul, Yodphet Sudsawad, Yongyoot Thongkongtoon

Görüntü Yönetmeni: Niramon Ross

Müzik: Chartchai Pongprapapan

Tür: Gerilim, Korku

Yapım: 2007 ~ Tayland

Dağıtım: Sinetel Filmcilik


Pim Tayland’taki geçmişini bırakıp çok sevdiği kocası Vee ile Kore’de yeni hayatına başlar. Pim ile Vee’nin evlilikleri normal gözükmektedir. Pim’in sürekli bir işi vardır ve iyi arkadaşlara sahiptir. Pim ve Vee’nin hayatları bu haliyle iyi gitmektedir.


Bu durum ta ki Pim’e Tayland’tan bir telefon gelmesine kadar sürer. Telefonla gelen haberde Pim’in annesinin hastalığına bir türlü teşhis konulamadığı ve çok hasta olduğu Pim ve Vee’nin birlikte, Pim’in annesinin yanına dönmeleri gerektiği söylenir.


Pim Tayland’a vardığında geçmişte yaşadığı acı anılarla dolu bir tecrübeyi hatırlar. Fakat bu anılar geçmişte yaşadıklarından farklıdır. Bu geçmişe dönüşleri daha içten hisseder sanki o olaylar Pim’e çok yakın birisinin hisleri gibidir. Pim bu duyguları hissettiğinde bir süre sonra bir ikiz kardeşinin olduğunu hatırlar. Ve tüm anılar zihninde yavaş yavaş canlanmaya başlar.

Böylece bu yap-bozun parçaları netleşmeye başlar. Pim artık bu garip hislerinin sebebinin farkına varır. Böylece iki yaşam birbirine bağlanmaya başlar. Pim bundan sonra bir daha özgür olamayacaktır. Bu aslında korkunç bir farkındalığın başlangıcıdır. Pim’in bu kötü tecrübeleri unutmasına engel olan bir şey vardır. Onun neden bu tecrübeleri unutmaması istenmektedir?
Alone Trailer

[YOUTUBE]6kAUuo25UG8[/YOUTUBE]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 351
favori
like
share