Kendi altyapısı üzerinde ADSL2+ teknolojisiyle çalışan Doping internet kullanıcılarını farklı bir hizmetle tanıştırıyor.

Telekomünikasyon sektöründe 11 yıllık uluslararası tecrübeye sahip Millenicom Türkiye’nin sunduğu Doping ADSL2+ kaliteli hızlı ve uygun fiyatlı internet erişimiyle pazara yenilik getiriyor. Doping ile birlikte ADSL pazarının yeniden şekillenerek hız kazanması ve Türkiye’de toplam 6 milyona ulaşan internet abone sayısının 2012 yılı sonuna dek 13 milyonun üzerine çıkması bekleniyor. Millenicom Doping ADSL2+ hizmetiyle bu süre sonunda %10 pazar payına ulaşmayı hedefliyor. Telekomünikasyon sektöründe öncülüğünü devam ettiren Millenicom Türkiye Doping ADSL2+ hizmetiyle internet erişimi alanında yepyeni bir dönem başlatıyor. Kendi altyapısı üzerinden hizmet veren Doping “aynı fiyata 2 katı hız” sunan hizmet paketleri ve 16 Mb/sn’ye varan hızıyla Türkiye’de bir ilk olarak öne çıkıyor.
Doping kendine ait altyapısındaki gücünü ADSL 2+ teknolojisinden alıyor. ADSL 2+ teknolojisiyle donatılmış Doping ile internet bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlanıyor.
Millenicom Türkiye’nin bağlı olduğu European Telecommunication Holding’in CEO’su Şevki Kuyulu 11 yıllık uluslararası deneyime sahip olduklarını vurgulayarak yurt dışında sunulan nitelikli internet erişim hizmetini Doping ADSL2+ aracılığıyla Türk tüketicisiyle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını belirtiyor: “İnternet kullanıcıları için kesintisiz sabit hızlı ve uygun fiyatlı bağlantının önemini gayet iyi bildiğimiz için tüm kampanyalarımızı da bu doğrultuda şekillendirdik. Abonelerimize tüm sorunlarında ulaşabilecekleri müşteri hizmetleri ekibimiz yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır. Tüketicilerin kafasını karmaşık fiyatlar ve paket seçenekleriyle de karıştırmıyoruz. Doping ADSL2+’da her şey çok açık; aldığınız hızı biliyorsunuz ve her ay sabit ödeme yapıyorsunuz. Buna bir de ‘aynı fiyata 2 katı hız’ ayrıcalığını eklediğiniz zaman Doping’in farklılığı ortaya çıkıyor. Kısacası Doping ADSL2+ hızlı güvenilir ve kaliteli internet erişimini kolay anlaşılır kampanyalar aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor.”
Doping’li Kampanyalar aynı fiyata “2 kat hızlı” internet erişimi sunuyor. Üstelik aylık ödemeler değişkenlik göstermiyor. Sunulan tüm paketlerde Doping ADSL2+ abonesi taahhüdü boyunca her ay aynı tutarı ödüyor.
Doping’li Kampanya Tarifeleri:
1 Mb/sn 4 GB fiyatına 2 Mb/sn 4 GB : Aylık 2681 TL
1 Mb/sn sınırsız fiyatına 2 Mb/sn : Aylık 45 TL
2 Mb/sn sınırsız fiyatına 4 Mb/sn : Aylık 6381 TL
4 Mb/sn sınırsız fiyatına 8 Mb/sn : Aylık 8232 TL
16 Mb/sn * sınırsız : Aylık 129 TL

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 331
favori
like
share
cingirakli Tarih: 26.05.2013 23:45
aradan zaman geçmiş biraz, Doping Adsl kampanyalarından yararlanan arkadaşlar, dopinge geçmeyi düşünüyorum fiyatları çok uygun geldiği için, ne düşünüyorsunz?
ByJavaliS Tarih: 19.05.2009 07:25
Te$ekkürler ...!