♥ Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’
♥ Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..
♥ Dünyan öyle bir kararsin ki seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun
♥ Sevmek ölmektir bence ben de sevmistim ölmeden önce
♥ Sari giyer günes olursun Mavi giyer deniz olursun Siyah giyer matem olursun Kimbilir belki bir gün Beyaz giyer benim olursun.
♥ Gözlerin NehirKirpiklerin Köprü OlsunBen Tam Üzerinden Geçerken Ipler KopsunDüstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…
♥ Yalnizlik gecelerinUmit bekleyenlerinHayal caresizlerinYagmur sokaklarin Tebessum dudaklarin Sen ise yalniz benimsin birtanem…
♥ Gül bahçesinde geçsede ömrüm inan üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm ugrunda ölmeye deger gülüm..
♥ Eger beni bu sokaktabu semttebu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben Gözlerinin daldigi yerdeyim…
♥ Güller hep ellerinde açsinama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsunama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsunama beni unutturmasin.
♥ Gün bir gün sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara
♥ Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen biri de senden ba$kasini gormeyen ben…
♥ Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..
♥ Gece midir insani hüzünlendirenyoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?
♥ Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin
♥ Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim…………..
♥ Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için…..
♥ Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan sandal yapiyor dereye birakiyorum. ister yuzsun ister batsin ister bir caliya takilsin o kagit sandal hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..
♥ Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
♥ Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.
♥ Seni benim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsin.
♥ Sen elimden tutunca deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.
♥ Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim….
♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek…
♥ Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir…
♥ Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin..
♥ Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi bilmedigimi yasatti iste o ani senle yasadim senle sevdim.
♥ Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede…

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share
shekerkıss Tarih: 26.05.2009 15:02
♥ Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için…..
gunahhhhhh keleeeeee
engülsar Tarih: 18.05.2009 23:00
Paylaşım İçin Teşekkürler.!!
Richarqon Tarih: 18.05.2009 13:05
Gerçekten Güzel Romantik sözler Teşekkürler..!!