İşte Aşk Budur - Aşk Hikayesi

Birbirini çok seven bir çift bir gün trafik kazası geçiriler ve yatalak olurlar. Aynı oda da kalmaktadırlar. Erkek cam kenarında kadın ise duvar kenarında ki yatakta yatmaktadır. Erkek camdan dışarıda olanları anlatarak kadın da bunları dinleyerek günlerini geçirirler. Erkek kadına dışarıda olanları gün boyu anlatmaktadır dur duraksız.
- Aşkım şimdi parka 2 sevgili geldi tıpkı ılk tanıştığımızda gezdiğimiz gibi el eleler ve nasıl mesutlar şu anda bile bizim olduğumuz gibi.
- Aşkım annesi ağlayan çocuğuna baloncudan 2 tane balon aldı ve çocuk hemen sustu. Ne kadar numaracı şu çocuklar.
- Aşkım şu anda yaşlı bir amca ve yaşlı bir teyze bankta oturmuş sohbet ediyorlar. Çok tatlılar biz de ileride onlar gibi oluruz inşallah.

Erkek bu şekilde dışarıda olanları anlatarak kızın sıkılmamasını sağlamaktadır. Aslında öyle olduğunu sanmaktadır. Kız hastalığının da etkisiyle aksileşmiş hiç birşeyden mutlu olamaz olmuştur.

Zamanla erkeği kıskanır ve ''keşke ben cam kenarında olsaydım ve dışarıda olanları görebilseydim'' der kendiı kendine sürekli. Artık kesinlikle onun yerinde olmak istemektedir.

Bu ikilinin özel bir durumu vardır. Şok geçirmeleri durumunda acil müdahele edilmesi gerekmektedir. Yoksa hasta oracıkta ölecektir. Şok anında hastahanedekileri haberder etmek için ikisininde elinin altında bir düğme vardır. Biri şoka girerse diğeri düğmeye basarak müdahele edilmesini sağlayacaktır.

Bir gün yine erkek dışarıda olanları ballandıra ballandıra kıza anlatmaktadır. Kız yine suratı asık olanları kendı izlemek istemektedir ve duvar tarafında olduğu için de çok mutsuzdur. Tam o anda erkek şok geçirir. Kız tam düğmeye basacak durur ve düşünür;
- düğmeye basmasam ne kaybederim ki zaten yatalağız birbirimize faydamız yok. Uyuyordum derim. Hem o ölürse beni cam kenarına alırlar' diye düşünür ve düğmeye basmaz.

Erkek ölür. Kız ise uyuduğunu ve düğmeye basamadığını cok üzgün olduğunu söyler. Kendisini sevgilisinin yatağına geçırmelerini onun kokusunu duymak istediğini söyler. Halbuki o dışarıyı izlemek istemektedir.

Hastane personeli kızı erkeğin eski yatağına alacaklardır. Kız dışarıyı izleyeceği için çok sevinçlidir. Erkek arkadaşının ölümünü çoktan unutmuştur bile.

Kızı cam kenarına alırlar ve dışarı çıkarlar. Kız oda da yalnız kalmıştır. Çok heyecanlı bir şekilde dışarıyı görmek için kafasını cama doğru uzatır ve gördükleri karşısında şoka girerek ölür.

Kız camdan baktığında dışarıda hiç birşey olmadığını yalnızca KAPKARA BİR DUVAR olduğunu görür.

Erkek arkadaşı sırf onun canı sıkılmasın diye kapkara duvara bakarak günlerce ona hikayeler anlatır. Sanki dışarıda yaşanıyormuşcasına birşeyler uydurur ve elinden geldiği kadar kız arkadaşını eğlendirmeye çalışır. Ancak kız arkadaşı bunun mükafatı olarak erkek arkadaşının ölümüne göz yumar. İŞTE AŞK BUDUR !


Alıntı..

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 418
favori
like
share
bugulu-gözler Tarih: 20.05.2009 07:56
emegine saglik canim
Nehir Tarih: 19.05.2009 16:09
Keşke bütün aşklar böyle olsa...
emeğine sağlık miss fener çok güzeldi..