TOKİ Trabzon Evleri - Trabzon TOKİ Evleri - TOKİ Trabzon Haberleri
Dar gelirliler için yaptırılacak olan konutlara başvuru sayısının yüksek olması nedeniyle sayı arttırmak isteyen TOKİ, ihaleyi ileri bir tarihe erteledi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Bahçecik’te dar gelirliler için yaptıracağı 224 konut için yapılan başvuru sayısı beklentilerin çok üzerinde çıkınca TOKİ, sayıyı arttırmak için harekete geçti.20 Mayıs tarihinde yapım ihalesinin yapılacağı belirtilen konutların ihalesi bu nedenle ileri bir tarihe ertelendi.
Dar gelirliler için yapılacak konutlar için Trabzon’da 2 bin 4 başvurunun olması üzerine TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, “Trabzon’da beklentilerimizin çok üzerinde bir başvuru oldu. Bu başvurulardan sonra yeni konutlar yapmak zorunluluğu ortaya çıktı. Bunu değerlendireceğiz” demişti.
Söz konusu konutların yapılmasının planlandığı Bahçecik’teki arazinin yan tarafında bulunan bölümlerinde alınarak inşaat sahasının genişletilmesi ve böylelikle yapılacak olan konutların sayısının arttırılacağı kaydedildi.
2 bin 4 başvuruda bulunanlar arasında yapılacak olan 27 Mayıs tarihinde 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kura çekiminin tarihinin değişip değişmeyeceği ise merak ediliyor.

TOKİ Trabzon Arsin'de 182 konut yaptıracak - Trabzo Trabzon'da TOKİ Çekilişi - TOKİ TRABZON Akçaabat UYGULAMALARI - TOKİ Trabzon Bahçecik'te 224 konut satacak - Trabzon'da TOKİ başvuruları başlıyor - TOKİ'den Trabzon'a kentsel dönüşüm projesi - TOKİ'den Trabzon'a 560 konut

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 8303
favori
like
share
gokmenk_61 Tarih: 14.07.2010 15:08
trabzon bahçecik mahallesi affan lisesinin altında yapılan konutlar ne zaman teslim edilecek.
61ismail61 Tarih: 16.03.2010 20:56
trabzon pelitlide ki konutlat ne zaman baslayacak