Sen Bitme Hikayesi - Yaşam Hikayeleri

İnsan anlıyor yepyeni yerlerdeki zorlukların ona kazandırdığı becerileri. Bazen insanlar için zor gelen şey sana çocuk oyuncağı gibi gelmiştir.

Bir zamanlar çok mükemmel sandığın bir anda sana koymuştur. Lakin aynı dudağı paylaştığından ayrılması kadar zor bir şey var mı?

Seviyordun iki dakika aramasan için rahat eder miydi?

Ama şimdi ne oldu? Ayrılmak istediğini söylüyorsun. O iki kelime kolayca çıkabildi mi ağzından. Keşke konuşmayı bilmeseydim keşke çenem tutulsaydı da söylemeseydim dersin. Ama ne oldu sonra. Senin aklın yine onda. Yine onun o güzel dudaklarında. Beraber kafelere gidip sarmaş dolaş gezdiğiniz günler birden aklına geldi. Niye açtın ağzını. Neden böyle yaptın. Neden birden kaderini değiştirdin. Oysaki onunla neler neler yapacaktınız. Tatile gitmeyi planlıyordunuz. Ne oldu. Hepsi suya mı düştü?


Her zaman aşkım derdin. Bir de şimdi söyle bakalım ağzından çıkabilecek mi? Fark ettin değil mi birden yabancı kesildiğini. Artık selamını bile almaz senin o eski aşkın.


İnsan birden nasıl değişir dersin. İşte böyle. Artık onun için neler yaparsan yap o artık senin değil. Artık yollarınızın rotasını değiştirdiniz. Siz artık ayrıldınız.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 266
favori
like
share
nrqL Tarih: 21.05.2009 18:27
emeğine yüreğine sağlık
yılmazsan35 Tarih: 21.05.2009 11:32
ellerine,emeğine sağlık