SOM Gayrimenkul Değerleme geçen yıl ilk kez düzenlediği Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın bu yılki konusunu web sitesinde gerçekleştirdiği anketle seçiyor. SOM Değerleme 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması için belirlenen 6 farklı konu arasından, 15 Haziran 2009 tarihine kadar en çok oyu alan konu başlığı, bu yılki yarışmanın temasını oluşturacak.

Tarih : 21Mayıs -15 Haziran 2009
Şehir : İstanbul AvrupaHayatın ışığını yansıtan fotoğrafları ve fotoğraf makinelerinin kadrajına takılan farklılıkları geleneksel bir yarışma ile toplumun beğenisine sunmayı amaçlayan SOM Gayrimenkul Değerleme, bu yıl ikincisini düzenlediği yarışmanın konusunu belirlemek için de farklı bir yol seçti. SOM Gayrimenkul Değerleme 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın temasını belirlemek için web sitesinde yayınladığı ankette, katılımcılara 6 farklı konu başlığı önerdi. Ankette önerilen konu başlıkları “Konaklar-köşkler- yalılar”, “Kelebekler”, “Su”, “Sokak satıcıları”, “Dünya şehirleri” ve “Kentte sanat” olarak sıralandı. Konu başlıkları arasından bu yılki yarışmanın konusunu seçmek için 15 Haziran 2009 tarihine kadar SOM Gayrimenkul Değerleme’nin [url]www.somdegerleme.com[/url] ve [url]www.somfotografyarismasi.com[/url] internet adresindeki anketinde oy kullanılabiliyor.

Fotoğraf yarışmasının birinci yılında “Kentte Zaman” teması ile hayatın hızlı temposunda gözden kaçan ayrıntılar sergilenmiş, fotoğrafların satışından elde edilen gelir Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı’na bağışlanmıştı.

Yer:Halaskargazi Cad.Ebekızı Sok.Sosko İş Merkezi A Blok Kat:6
343363 Osmanbey/İstanbul

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 363
favori
like
share