BJK Bilim Müzesi Açıldı
21.05.2009 18:28

Beşiktaş Koleji tarafından kurulan BJK Bilim Müzesi, Başkanımız Yıldırım Demirören'in de katıldığı törenle açıldı.
BJK Koleji'nin içinde yer alan 'BJK Bilim Müzesi'nin açılışına Başkanımız Yıldırım Demirören, Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkanlarımız Ertunç Soğancıoğlu ve Behçet Ümitlen, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, Beşiktaş Kaymakamı Sadettin Yücel, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı ve BJK Koleji Kurucusu Enver Yücel ile çok sayıda davetli katıldı.
Başkanımız Yıldırım Demirören, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"Bugün Bilim Müzesi'ni açıyoruz. Yine söz verdiğimiz gibi Fortis Türkiye Kupası'nı da getirdik. Şampiyon olursak şampiyonluk kupasını da getireceğiz. Önemli olan kupalar değil, kupalar gelip geçici. Önemli olan Beşiktaş duruşu ile Beşiktaşlılık örf ve adetleri ile yetişen öğrenciler yetiştirmektir. Buraya geldiğimde de bunu gördüm. İnşallah şampiyonluk kutlamasını da birlikte yaparız."
Konuşmaların ardından Başkanımız Yıldırım Demirören açılış kurdelasını Enver Yücel, İsmail Ünal, Ata Özer ve Sadettin Yücel ile birlikte kesti.
Konuklar deneylerde kullanılan çeşitli aletlerin yer aldığı müzeyi gezerken, BJK Koleji öğrencilerinin yaptığı deney de ilgi ile izlendi.
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 351
favori
like
share
sevgi Tarih: 22.05.2009 12:09
Hayırlı Olsun
BLaCK-EaGLe Tarih: 22.05.2009 11:50
Hayrılı olsun
HaSaN Tarih: 22.05.2009 09:50
[COLOR="YellowGreen"]HayırLı UgurLu OLsun...