Otel açılışına yıldızlar yağdı

Otel açılışına yıldızlar yağdı

Azeri asıllı Rus işadamı Mardan Palace Oteli'nin açılışına dünyaca ünlü yıldızlar katıldı.
Antalya'nın Kundu sahilinde Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan Mardan Palace Oteli'nin açılışı için düzenlenen gece, dünyaca ünlü sanatçılar ve Hollywood yıldızlarının kırmızı halı serenomisiyle başladı.

Kundu sahilinde Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan ve yaklaşık 1.4 milyar dolara mal olan Mardan Palace Oteli'nin açılışı "kırmızı halı" serenomisiyle başladı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da katıldığı açılış için Antalya'ya en son gelen Hilton Otelleri'nin varisi Paris Hilton, kırmızı halı üzerinde adeta şov yaptı. Sırt dekolteli pembe elbisesiyle kırmızı halı üzerinde yürüyen Hilton, objektiflere yaklaşık on dakika poz verdi. Hilton'un ardından Monica Bellucci'ye kırmızı halıda İsmailov'un torunu eşlik etti. Bellucci, uzun uzun objektiflere poz verdikten sonra kırmızı halıdan uzaklaştı. Hollywood'un ünlü ismi Richard Gere ise, eşiyle birlikte sempatik tavırlarıyla ilgi çekti. Ünlü ABD'li sinema oyuncusu Sharon Stone tek parça siyah elbisesiyle geceye katılırken, kırmızı halıdan siyah takım elbisesiyle yürüyen Tom Cons gayet neşeli tavırlar sergiledi. Ünlü İngiliz soul şarkıcısı Seal ise, kırmızı halıda yaklaşık 15 dakika kaldı. Kırmızı halı üzerinde basın mensuplarına röportaj veren Seal, daha sonra gecede sahne almak üzere ayrıldı. Kırmızı halı serenomisi, ünlü top modeller, sinema sanatçıları ve yıldızların geçişiyle devam etti. Gecenin şoku ise dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Mariah Carey'den geldi. En son kırmızı halıda yürüyen Carey, halı üzerinde kısa bir süre kaldıktan sonra panonun arkasından geçerek kaçar vaziyette otele ait araca bindi. Carey, menajer ve otel güvenlik elemanlarının otomobilin etrafını kapatmasıyla bir süre otomobilde kaldı.

Menajerlerin büyük uğraş vermesine rağmen Carey, şoförüne kızarak otele ait araçla geceden ayrıldı. Gece, Sharon Stone ve Richard Gere'nin sunumuyla devam etti.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4348
favori
like
share
dto Tarih: 28.01.2010 18:25
merhaba benim sizden genel direktörün resimi ve adını rica ediyorum.teşşekür erderim
dto Tarih: 28.01.2010 18:23
otelin genel direktörünün ismi ve resim var mı? var ise lütfen gönderin...