Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya. Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya.
Sana,
Bir nasihat: Kendine dikkat et
Bir rica : Sakın değişme
Bir dilek : Beni unutma
Bir yalan : Seni hiç sevmiyorum
Bir gerçek : seni çook özlüyorum.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda hep aklımdasın sakın unutma. Biliyorum bugün kulakların başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl özlemle andığımı. Belki sen de hissedeceksin, yüreğimin titreyerek seni sevdiğimi.

Senin kanadın olmak isterim, ben olmadan uçma diye. Senin baharın olmak isterim, ben olmadan açma diye. Sana ne demeliyim bilmiyorum. Güneşim desem, güneş batıyor. Hayatım desem, hayat kısa. Gülüm desem, o da soluyor. Sana canımm demeliyim, çünkü bu can seninle yaşıyor.

Sen bir pınarsın,
içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan…. Canımda ki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin. Bırak bu gönlüm varlığınla renklensin. Sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, bir ölüm vardır elbet gelecek ama sevgim hiç ölmeyecek. Sevgilerin en güzeliymiş seni sevmek, özlemlerin en özeli seni özlemek. Hayatın anlamı senin var olduğunu bilmek ve hayatın en tatlı anı senin sesini duyabilmek.

--- alıntı----

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 675
favori
like
share
EZqiiiii Tarih: 23.05.2009 21:01
Bir nasihat: Kendine dikkat et
Bir rica : Sakın değişme
Bir dilek : Beni unutma
Bir yalan : Seni hiç sevmiyorum
Bir gerçek : seni çook özlüyorum.

Emeqinize saqLık çok qüzeLdi tşkLer(:

duygulu43 Tarih: 23.05.2009 20:56
çok güzel emeğine sağlık