Nokia 2720 Fold - Nokia 2720 Fold Telefon Tanıtım

Nokia, kullanıcılar için bilgiye, eğlenceye, aile bireyleri ile sevdiklerine kapılar açan yeni cep telefonu modeli Nokia 2720 fold ile gelişmekte olan ülkelerdeki internet kullanımının gerçekleşmesine yardımcı oluyor. İnternete hazır durumda gelen Nokia 2720 fold cep telefonu Nokia Life Tools ve Ovi Mail gibi gelişmekte olan piyasalara yönelik hizmetleri ve kullanıcıların ilerlemesine yardımcı olan yaratıcı çözümleriyle de uyumlu çalışıyor. Nokia başkan yardımcılarından Alex Lambeek: "İnternetin gücü artık inkar edilemez durumda."Alex Lambeek sözlerine şöyle devam ediyor: "Duyurusunu gerçekleştirmekte olduğumuz Nokia 2720 fold cep telefonu ile birilikte kullanılabilen Nokia Life Tools ve Ovi Mail gibi hizmetler insanların kişisel bilgisayara gerek kalmadan bilgiye, eğlenceye ve sevdiklerine erişmelerine kapılar açan güçlü çözümler getiriyor." Heyecan uyandıran tasarım çizgileriyle kompakt bir cep telefonu olan Nokia 2720 fold e-postaya, ajanda bilgilerin, internet bağlantısına ve dosya paylaşım uygulamalarına kolay erişim özelliğiyle kullanıcıların organize olmalarına yardımcı oluyor. E-posta uygulaması üç basit adımda kurulabiliyor ve Nokia Life Tools ile birlikte kullanılabiliyor. Nokia 2720 fold cep telefonunun 2009 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren vergiler ve diğer harcamalar hariç 55 Euro gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.Nokia'nın gerçekleştirdiği kapsamlı tüketici araştırmalarına göre, gelişmekte olan ülkelerdeki kullanıcıların neredeyse yarısı internete erişimde bir kişisel bilgisayar kullanmaktansa cep telefonunu kullanmayı tercih edeceklerini belirtiyorlar. Bunun sonucu olarak Nokia, satın alınabilir cep telefonları ve uygulamaları içeren ve gelişen dünyadaki müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak üzere sıfırdan tasarlanıp yaratılan ve böylece yerel olarak en uygun olan çözümleri geliştirdi. Lambeek görüşlerine şöyle devam ediyor: "Çoğu kişi hâlâ ağırlıklı olarak sesli arama ve yazılı mesaj özelliklerini kullanıyor olsa da internet bağlantısı tamamen yeni bir dizi fırsat sunuyor."Nokia fold 2720 ve Nokia Life Tools servisi
Nokia Life Tools kullanıcıların zaman ve mekândan bağımsız olarak daha iyi bilgilendirilmiş kararlar almalarını, zamanında ve doğru bilgilere ulaşmalarını, öğrenme fırsatlarına ve eğlencenin tadını çıkarmalarını sağlayan bir hizmet. Hindistan'da gerçekleştirilen bir pilot çalışmada elde edilen sonuçlar bu hizmetlerin geçim ve yaşam gelişimi konusunda büyük beğeni gördüğünü gösteriyor. Gelişmekte olan ülkelere yönelik bir başka servis olan Ovi Mail ise gelişmekte olan piyasalardaki pek çok kullanıcı için ilk dijital kimlik olma potansiyelini taşıyor. Kullanıcılar, kişisel bilgisayar kullanımını gerektiren diğer çoğu e-posta servisinin aksine, Ovi Mail hesaplarını direkt olarak Nokia cep telefonları aracılığıyla oluşturabiliyorlar. 2008 Aralık ayından bu yana hizmet vermekte olan Ovi Mail'in beta servisindeki hesapların yüzde 90'ı Nokia cep telefonları ile oluşturulmuş.

Nokia 2720 fold - Garantili kalite
Lambeek sözlerini şöyle noktalıyor: "Gelişmekte olan piyasalardaki uzun soluklu hedeflerimiz ve taahhütlerimiz ışığında Nokia müşterileri sunduğumuz herhangi bir ürünün tutarlı bir dizi yüksek kalite standardını karşıladığından emin olabilirler. Özellikle teknik destek ve tamir ile bakım hizmetlerinin kolaylıkla ulaşılmadığı yerlerde bu garantimiz çok daha önemli hale geliyor."

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 778
favori
like
share