Saygın Soysal Biyografi - Saygın Soysal Hakkında - Saygın Soysal
Doğum Tarihi : 21 Mayıs 1982
Eğitimi : Akademi
Sinema ve dizi film oyuncusu.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. Son olarak "Asi" adlı TV dizisinde rol aldı. Resimleri
Doğum Tarihi : 21 Mayıs 1982
Eğitimi : Akademi
Sinema ve dizi film oyuncusu.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. Son olarak "Asi" adlı TV dizisinde rol aldı.
Doğum Tarihi : 21 Mayıs 1982
Eğitimi : Akademi
Sinema ve dizi film oyuncusu.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. Son olarak "Asi" adlı TV dizisinde rol aldı.
atv'nin sevilen dizisi Hatırla Sevgili'de bu akşam tarihi bir sürpriz var Öğrenci Tayyip Erdoğan, 1970'lerin başında Necip Fazıl'la şiir okuyor. İşte resimler:

Atv'nin sevilen dizisi Hatırla Sevgili'de bu akşam tarihi bir sürpriz var Öğrenci Tayyip Erdoğan, 1970'lerin başında Necip Fazıl'la şiir okuyor.

Erdoğan'ı diziye, 'İslamcılığın Doğuşu' kitabının yazarı Prof. Dr. Mümtazer Türköne aldı. Dizide 'Zindandan Mehmet'e Mektup' adlı manidar şiiri okuyan Erdoğan'ı, Saygın Soysal canlandırdı.

HÂLÂ REFERANS ALIYOR
Erdoğan'ın 'kavgacı' dünya görüşünde Necip Fazıl'ın etkisi büyük. Başbakan, Deniz Baykal'ı eleştirirken bile, 'üstat' dediği Necip Fazıl'a atıfta bulunup "Düştüğü çukura düşmem" demişti.
Tayyip Erdoğan 'Hatırla Sevgili'de
atv'nin bir döneme ışık tutan dizisi 'Hatırla Sevgili'nin bu akşamki bölümünü izleyecekleri büyük bir sürpriz bekliyor. Beğeniyle takip edilen dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlik yılları canlandırılacak.İmam Hatip öğrencisi
1970'li yıllardaki imam hatipli Erdoğan'ı, genç oyuncu Saygın Soysal oynadı. Recep Tayyip Erdoğan'ın güzel şiir okumasının anlatılacağı 'Hatırla Sevgili'de, Erdoğan'ın bu özelliği Necip Fazıl Kısakürek'in dikkatini çekecek.

saygın soysal resimleri fotoğrafları

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5565
favori
like
share
nis_2 Tarih: 24.05.2009 11:27
emeğine sağLıK arkadasım güzeL bir konu güzeL bir paylasım