Hani bir yağmur yağar da bazen..(birden aklınıza uzun zamandır haber alamadığınız, ne yaptığını bilmediğiniz eski sevgiliniz gelir)


Hani gök gürler ya arkasından.. (arayıp aramama arasında gidip gelirsiniz. içinizden bir ses ara demektedir ve o ses giderek yükselmektedir. Telefon ellerinizdedir numaralar aklınızda dayanamaz dokunursunuz tuslara.)


Hani şimşekler çakar peşinden.. (O da çok sevinmiştir sesinizi duyduğuna. Nasılsın diye sorarsınız aslında merak ettiğiniz şey bensiz nasılsındır.)


Hani ıssız bir yoldan geçerken.. (Duyduğunuz ses öyle tanıdıktır ki guven verir size. Birlikte paylaştığınız anılar birer birer gecit yapmaya baslar önünüzden.)Hani bir korku duyarda insan.. (sesini test etmeye çalışırsınız en ufak bir titremeyi, en ufak bir heyecan kırıntısını kendinize yontarsınız. Demek o da etkileniyor dersiniz ya da tam tersi..Sesindeki soğukluğu algılamaktan korkarsınız. O soğukluk içinde size dair hiç bir şey kalmadığını gösterecektir ve bununla yüzleşmek o an hiç de işinize gelmeyecektir.)Hani bir şarkı söyler içinden.. (Söylemek istediğiniz çok şey vardir.özledim demek istersiniz ama bunu içinizden söylersiniz. Aynı şekilde karşılık göremeyeceğiniz için tedirginsinizdir.)Hani eski bir resme bakarken..(Sahi neden ayrılmıştınız? Neydi bu aşkı bitiren şey? Düşündüğünüzde nede anlamsız gelir. Belki basit bir kavga, belki basit bit kıskançlık, belkide bir ihanet. Ama hiçbir şeyin önemi yoktur artık. Oradasınızdır, onun yanında gözünüzün önünde hep onunla olduğunuz anılar vardır.)Hani yılları sayar ya insan..(Ayrıldığınız ilk anlarda ne kadar da umutsuzdunuz.Günler,geceler geçmek bilmezdi.Sayardınız ama bitmezdi.)Hani gözleri dolar ya birden..(Gözyaşları,hucuma kalkmaya hazır askerler gibi beklemektedir gözlerinizin içinde.Konuştukça ağlamamak için zor tutarsınız kendinizi.Neden demek istersiniz..Neden bitti diyemezsiniz,dudaklarınızı ısırırsınız.İçinize akar gözyaşları çaresiz.Zayıflığınızı anlamasını istemezsiniz.)Hani yıldızlar yanıp sönerken.. (Oydu yıldızınız bir zamanlar. Siz her yıldıza onun adını verirdiniz.)Hani bir yıldız kayar ve insan.. (Ama yoktur o yıldız artık.Yıldızsız gecelerde yaşamaya mahkumsunuzdur yada kendinize yeni bir yıldız bulmuşsunuzdur.)
Hani bir telaş duyar ya birden.. (Ne yapıyorum ben diye sormaya başlarsınız bir anda. Telefonu kendine iyi bak sözüyle kaparsınız ve yalnız kalırsınız. Bir garip duygu çöker omuzlarınıza…Ve o duyguyla uyuya kalırsınız.)

[FONT="Franklin Gothic Medium"]Sabah uyanırsınız ve sorarsınız kendinize neydi bu. Cevabı yoktur, çünkü öyle bir şeydir bu… O an yaşadığınız ve belkide bir daha hiç yaşayamayacağınız bir şey..Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 538
favori
like
share
Sassy Tarih: 25.05.2009 16:47
Tebrikler çok güzel (:
MiSS-FENER Tarih: 25.05.2009 16:38
Emeğinize Sağlık..
Şayeste Tarih: 25.05.2009 13:18
Emeğinize sağlık..
sevgi Tarih: 25.05.2009 12:05
Emeğine Sağlık Canım
Nehir Tarih: 24.05.2009 21:01
çay güzeli 3. resim konuya uygun değil.resim varsa sunumda şiirle aynı olması lazım.düzenleyebilirmisin onu.

emeğine sağlık ...