Bendeniz Olsun 2009 - Bendeniz Olsun Yeni Albüm - Bendeniz 2009 - Olsun Yeni Albüm - Olsun Albüm TanıtımTürk popunun en başarılı ve kalıcı isimlerinden Bendeniz yepyeni albümü ”Olsun” ile önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 11 şarkının yer aldığı yeni albümünde tüm ve söz ve müziklerin altına imzasına atan sanatçı aynı zamanda yenilenen imajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor..Raks Müzik Prodüksiyonları etiketi ile müzik marketlere sunulacak albüm 2009 yılının en iddialı prodüksiyonlarından birisi olarak değerlendiriliyor..Yaz aylarınının enerjisini yaşatacak yepyeni Bendeniz şarkıları için geriye sayım başladı… Bu yıl da kulağınız Bendeniz’de ”Olsun” !

11 şarkının yer aldığı yeni albümünde tüm ve söz ve müziklerin altına imzasına atan sanatçı aynı zamanda yenilenen imajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor..
Raks Müzik Prodüksiyonları etiketi ile müzik marketlere sunulacak albüm 2009 yılının en iddialı prodüksiyonlarından birisi olarak değerlendiriliyor.. Yaz aylarınının enerjisini yaşatacak yepyeni Bendeniz şarkıları için geriye sayım başladı… Bu yıl da kulağınız Bendeniz’de “Olsun”


Albüm İçerik

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 399
favori
like
share
ilhan_t43 Tarih: 29.05.2009 10:36
paylaşım için teşekkürler
Piranha_TR Tarih: 28.05.2009 19:17
Bendenizin sesini çok beğeniyorum, paylaşım için sağol