Kadınları Yatakta Nasıl Çıldırtırsınız?

— Yatağa çorapla girin.
Bu her kadını çıldırtır. "çıkar şu çorabını" ya da "sen iğrençsin o şiirleri senin yazdığına inanamıyorum" gibisinden tepkiler alırsınız. Hele çorap az buz kokuyorsa çıldırma katsayısı tavan yapar.— İşgalci olun.
Yatağın büyük kısmını siz işgal edin ve kadına çok az yer bırakın. Bu da kadını çıldırtır. "Ya biraz öteye gitsene be adam koca yatağı kaplıyorsun" gibisinden tepkiler müşahede edilmiştir.— Horlayın.
Kadın hemen çıldırır. Önce "tatlım horlama" gibi nazik ikazlarla uyandırılırsınız. Sonra bu uyarılar kadının çıldırma seviyesine göre "yeter be adam ağaç kessem bu kadar gürültü çıkmaz" gibisinden nahoş tepkilere kadar çıkar. Bu tür incitici sözler ve ithamlar "duyarlı ve ince" bir şairi nasıl yaralar bir bilseniz...— Yorgan çalın.
Yorganın büyük bir kısmı üzerinize gelecek şekilde yorganı çekin ve kadına kalan yorganın çok az olmasını sağlayın. Böylece üstü açık kalan kadın çıldıracaktır. Denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.— Geceleyin kadını uyandıracak şekilde tuvalete ya da mutfağa gidin.
Bu gidişler esnasında "Bi tanem su getireyim mi?" diye sorarak onu uyandırın. Uykusu bölünen kadın ikinci bilemediniz dördüncü uyanışında çıldıracaktır ve "yat zıbar be adam ne olur azıcık uyuyayım" diyecektir. Etkili bir metottur fakat çok sık kullanmayın çünkü uykusu bölünen bir kadının elinin ne kadar ağır olduğunu asla tahmin edemezsiniz.:65:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 524
favori
like
share
italim Tarih: 03.06.2009 16:26
amin
ua_nihal Tarih: 31.05.2009 10:02
Allah korusun böyle adamlardan
mollycan Tarih: 31.05.2009 01:22
Böyle bir gecenin sabahi da vardir ama unutmayin, uykusunu alamayan kadindan korkun
elanazlı Tarih: 27.05.2009 18:29
Emeğinize sağlık babamı tarif etmişsiniz :72: