İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’ndan müzikal komedi: Hastayız

İstanbul Kraliyet Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Hastasıyız” adlı iki perdelik müzikal komedi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde 30 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 20:00′de tiyatro severlerle buluşacak.


Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yazıp yönettiği “Hastasıyız” adlı oyun, bir terapist, birbirinden rahatsız 4 hasta ve ruh hastası bir komşunun etrafında geçiyor. Oyunda, muayenehanesine gelen 4 hastanın sorunlarını çözmeye çalışırken kendisi kördüğüm olan bir psikoloğun düştüğü birbirinden komik durumlar anlatılıyor. İstanbul Kraliyet Tiyatrosu oyunun ikinci perdesinde, izleyenlere eğlenceli bir de sürpriz sunuyor. Hastasıyız’ın finali pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı tadı damağınızda kalacak 15 dakikalık kısa bir filmle son buluyor.


Birbirinden yetenekli, genç ve tanınmış tiyatrocuların başarılı performans sergiledikleri oyunda, psikoloğu Ahmet Saraçoğlu, hastaları ise Serdar Orçin, Serhan Ernak, Alper Düzen, Fırat Doğruoğlu, Caner Özyurtlu ve Barış Başar oynuyor.


Dekor ve kostümü Gamze Kuş’un üstlendiği, müziklerini ise Altuğ Kutluğ, Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın hazırladığı Hastasıyız’ı Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde izleyenler kahkahalarına engel olamayacakları keyif dolu dakikalar yaşayacaklar.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 796
favori
like
share