- Sanalika nedir?

Sanalika, en genel anlamıyla çok büyük bir sosyal ağ, arkadaşlarınla beraber oyunlar oynayabileğin, birbirinden farklı ve eğlenceli mekanlarda yeni arkadaşlar edinebileceğin, kafana göre döşediğin evinde arkadaşlarınla partiler düzenleyebileceğin, kız arkadışınla beraber sinemada güzel romantik bir film izleyebileceğin sanal bir dünyadır. Sanalika, şu anda gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanıdır. Gerçek hayatta olduğu gibi, akşamleyin arkadaşlarınızla beraber toplanıp müzik dinleyeceğiniz rockbar'a gitmeden önce kuaförde saçınızı güzelce bir tarza sokabilirsiniz. Bu ve benzeri bir çok özelliklerle Sanalika emsallerinden ayrılmakta, size bambaşka bir sanal hayat deneyimi sunmaktadır.


Yeni başlayanlar için Sanalika
Sanalika, sanal bir sosyal ağdır. Bu konuda diğer makalemizi okuduysanız hemen Sanalika'da yerinizi alabilirsiniz. Şimdi Sanalika'ya girer girmez işinize yarayacak biraz bilgi verelim.

Karakterimi nasıl hareket ettireceğim?
Sanalika'da karakterinizi hareket ettirmek için, farenizin imlecini gitmek istediğiniz yere götürüp, birkez tıklamanız yeterli olacaktır.

Sanalika'ya girdim, bir caddedeyim. Sanalika bu kadar küçük mü?
Tabiki değil . Sanalika caddelerden, alışveriş merkezlerinden, eğlence mekanlarından oluşan büyük bir sanal dünya. Etrafınızda gördüğünüz binaların kapılarının üzerine farenizin imlecini getirip tıklayarak o binaya girebilirsiniz. Ya da diğer caddelere geçmek için de, yolun üzerinde okların olduğu yere tıklayabilirsiniz. Bu oklar sizi diğer caddelere götürecektir.

Bilgisayarım Sanalika'yı çalıştırabilecek mi?
Sanalika internet tarayıcı çalıştırabilen tüm bilgisayarlarda çalışabilmektedir. Bu yüzden bu yazıyı okuyorsanız, Sanalika'ya da rahatlıkla girebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda bir yavaşlık sezerseniz, arka plan da çalışan programları kapatabilirsiniz.

Karakterimin ismini değiştirebilir miyim?
Karakterinizin adı, sizin Sanalika'daki kimliğinizi temsil etmektedir. Bu açıdan karakterinizi isminizi ne yazık ki değiştiremezsiniz.

Karakterimin giysilerini üye olurken seçmiştim, şimdi değiştirebilir miyim?
Tabi ki değiştirebilirsiniz. Marketteki giysi reyonundan yeni bir giysi alabilir ve ardından Kuaförümüze saçınızı yaptırarak yepyeni bir tarz edinebilirsiniz.


Web Sitesi ' ne Gitmek İcin Tıklayın


Daha Cok Bilgi Almak İstiyorsan Tıkla !!!


Sorularınıza cevaplarınızı alabilirsiniz :1:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5330
favori
like
share
seqer_qız Tarih: 30.10.2010 22:17
Kim Nederse Desin Benm Favori oyunum ve dünyada en cok oynanan 5. oyun bu tamamı ben kontürümü felan veririm amacm eqLenmeK 0LSUNN .
duhan_01 Tarih: 15.04.2010 15:28
Ben vip oldum 3000 sanil geldi
advent Tarih: 10.04.2010 18:43
orda ki ev benim değil internetten buldum
advent Tarih: 19.02.2010 21:40
benim sanalikada evim bu
ıasjd Tarih: 10.01.2010 19:39
slm
ıasjd Tarih: 10.01.2010 19:24
aferim sanilci aynen
dksl Tarih: 31.12.2009 18:30
he çok güzel oyun ama hep ben paracık harcıyom bööhttttt doymuyorum paraya hehehe
mehtap0weri Tarih: 18.12.2009 14:00
Ben asla ne para veririm ne de kontör
ByJavaliS Tarih: 15.08.2009 10:22
:72: