Reiki Üstatlığına Giden Yol Kitap Özeti - Reiki Üstatlığına Giden Yol Kitap Tanıtımı

Kitap Özeti

Korku, yapısı gereği kısıtlayıcıdır, yeniliğe izin vermez ve gelişimi engeller. Bu kitaptaki dinamik açıklamalar ve pratik alıştırmalar cesur kişilere Reiki Üstatlığı yolunda sağlam bir zemin sağlayacaktır. Bu rehberdeki bilgiler, kullanıma hazır bir hale getirilmişlerdir. Tabii ki, hedefe ulaşmak için bireysel olarak çalışmak da bir zorunluluktur.
Sevgi, yaklaşarak ve kendini açarak, sevilenleri kucaklamaktır. Koşulsuz sevgi budur. Reiki sevgi yoludur! Açıklık ve güven, çağımız’ın niteliklerinden değimli midir?
Sembollerin çizilişleri ve uyulmama ritüellerinin uygulanışlarındaki farklılıklar çok sayıda Reiki öğretmenine tedriginlikler yaşatmaktadır. Reiki bilgisini açarak sunmak, bir çok Reiki öğretmeni için faydalı olabilir.
Öğretmenlik Aşaması için gerekli olan bilgiler bu kitapta açıkça yayınlanmaktadır. Elinizdeki kaynak, Üstatlık Aşaması’nı almış ama hiçbir öğretmenlik seminerine katılamamış olanlara da çok faydalı olacaktır, çünkü onlar gerekli bilgiyi artık bu kitaptan edinebilirler.Künyesi

Yazar: Andreas Dalberg
Yayınevi: Arıtan Yayınevi
Çevirmen: Lale Özmat
Sayfa sayısı: 248
ISBN: 975-6060-71-1
Basım tarihi: Haziran 2009
Kategori: Ruhsal Şifa
Piyasa fiyatı: 20.00 YTL

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 317
favori
like
share