Senatörün Karısı - Linda Howard - Senatörün Karısı Kitap ÖzetSenatörün Karısı (Cep Boy)
Linda Howard
İlyada Yayınevi
Baskı Tarihi: Mayıs 2009
ISBN: 9786055872557
Sayfa: 484

Kitap Özet

"Kelimenin tam anlamıyla bir Miller şaheseri... Zevkli, ince, duygusal.. Düşündürücü ve karmaşık... Senatörün Karısı Miller'ın evlilik üzerine en kapsamlı tezi ve sanatının ulaştığı son nokta."
-The Boston Globe-

"Tüm karmaşıklığıyla incelikle örülmüş bir öykü.. Miller mükemmel tespitleri ve titiz yazı diliyle zamanın akışını ustalıkla yakalıyor ve okuyucuya hayatları tüm yaşanmışlığıyla aktarmayı başarıyor."
-The Wall Street Journal"-

"Miller kalemini ustaca kullanıyor."
-The New York Times Book Review-

"Senatörün Karısı'nı bitirdikten sonra kapağı kapattığınızda aklınızdan ilk geçen kitabın sonunu tartışacak birini bulmak olacak."
-USA Today-

"Miller'ı Senatörün Karısı için ayakta alkışlıyorum. Öyle sıkı, öyle akıcı örülmüş ki insan yazarın kalemi kâğıdı bıraktığını ve olayların kendi kendini yazdığını düşünmeden edemiyor. Evliliğin, romantizmin, karşı cinse duyulan çekimin, sadakatsizliğin, ihanetin, ağır sonuçları olan hareketlerin, kız-anne ilişkilerinin, anne-kız arasındaki sahte ilişkilerin, yeni anne olmanın verdiği güvensizlik hissinin, yeni karı kocaların birbirlerine yaklaşımlarının, özel hayatların sınırlarının, cinsel politikaların ve gerçek hayat dair daha nice konunun işlendiği bir hikaye. Bu roman okunduktan bir saat sonra, bir gün ya da bir hafta sonra unutabileceğiniz türde bir roman değil. Okuyun, siz de göreceksiniz."
-Kirstin Merrihew-

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1326
favori
like
share