Cem Garipoğlu Yakalandı!
Cem Garipoğlu - Cem Garipoğlu Biyopgrafi - Cem Garipoğlu Hakkında - Cem Garipoğlu Resimleri

Hayyam Garipoğlunun yeğeni.
Münevver Karabulutun Katil Zanlısı. Muhtemelen Yurdışına kaçtı

Cem Garipoğlu
Cem Garipoğlu 29 Ekim 1991'de doğdu.
Cem Garipoğlu TMSF tarafından el konulan Sümerbank'ın eski ortaklarından, Burgaz Rakı'nın şimdiki sahiplerinden Mehmet Nida Gariboğlu ile 38 yaşındaki Makbule Tülay Gariboğlu'nun dört çocuğundan ikincisi.
Hayyam Gariboğlu'nun yeğeni, emekli hâkim Kasım Gariboğlu'nun torunu. Cem Garipoğlu'nun hayatı, Sümerbank'a TMSF el koyduğu dönemde babasının 18 ay hapis yatmasıyla değişiyor. Mehmet Gariboğlu çevresinin anlatımına göre, oğullarının iyi eğitim almasından ziyade çok fazla dil öğrenmesini istiyor. Bu nedenle hapis yattığı dönemde oğlu Cem Garipoğlunu yurt dışına göndermekte sakınca görmüyor. Cem Garipoğlu. ilk olarak, 12 yaşında küçücük bir çocukken, Fransa'da bir dil okulunda yatılı olarak yaşamaya başlıyor anne ve babasından uzakta....
12 yaşından 17'sine kadar İspanyolca, İngilizce, Rusça ve Çince öğrenmek için çeşitli ülkelerde adeta göçebe gibi, dil okullarında yatılı yaşıyor. Arada bir ailesini görmek için Türkiye'ye geliyor, ama aslında çocukluktan çıkıp delikanlılığa girdiği yıllarda en yakını yine kendisi oluyor. Son olarak bir yıl Çin'de yaşadıktan sonra 17 yaşında Türkiye'ye dönüyor. C.G.'nin ağabeyi Levent bu sırada Rusya'da babasına ait fabrikanın başına geçiyor. C.G. yalnız geçen onca yıldan sonra Bahçeşehir'de ailesiyle birlikte yaşamaya başlıyor.
Babasının "Okulu bitirmesine gerek yok, hayatı kendi başına tanısın, dil öğrensin yeter," felsefesi aslında işe yarıyor. C.G., Çince'de dahil tam altı dil öğreniyor.
Türkiye'ye döndüğü 2007 yılında annesi Tülay Gariboğlu oğlunu, oturdukları villanın tam karşısındaki Bahçeşehir Yıldızlar Koleji'ne yazdırıyor. Müdür bile C.G.'nin durumuna şaşırıp annesine soruyor: "Hiç mi vicdanınız sızlamadı, bu çocuğu böyle yalnız bırakırken?" Sık sık babasının seyahatlerine tercüman sıfatıyla eşlik etmeye başlıyor. Bu sürede sık sık okulun rehberlik öğretmeniyle zaman geçiriyor, gitar çalmayı öğreniyor.
2008 Şubat'ında disiplin ağır geliyor, okul değiştiriyor...

Gariboğlu ailesini çok yakından tanıyanların ifadelerine göre, C.G.nin anne babası boşanmamalarına rağmen ayrı özel hayatlar sürdürüyorlar. Rusya'da yaşayan ağabey Levent Gariboğlu ise çok daha asi bir kişilik olarak tanımlanıyor.
Levent Gariboğlu'nun Bahçeşehir'de birçok genç kızın hayatına girip çıktığı hatta bazılarını fazlaca üzdüğü konuşulanlar arasında..


Cem Garipoğlu Resim ve Fotoğrafları

Cem Garipoğlu Yakalandımı?

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 32222
favori
like
share
KaRaKıZ Tarih: 17.09.2009 09:09
15 diorlar kız doğru ogündü
dumanalti Tarih: 17.09.2009 08:57
o ogün samast değilmiydi:20:
bence müebbet vermeliler vahşet var işin içinde sıradan bi cinayet değil..
KaRaKıZ Tarih: 17.09.2009 08:38
doğru ama çok az ceza alıcağına inanıyrum 15 yıldan çok vermezler.
yaşı küçükdü şu bu diye
öyle olursa trabzonda hrant dinki öldüren OGÜNSAMAST A kemik testi yapılmıştı bunada yapılması lazım eğer yapılmazsa yetkili tüm yerlere yazı yaczcam:14:
eskitoprak Tarih: 17.09.2009 08:27
boyle un yerin dibine batsin
KaRaKıZ Tarih: 17.09.2009 08:24
ünlü oldu yha :18: