dilber cinayeti - muhammedi kim öldürdü - müge anlıdaki cinayet


Müge Anlı'nın programında günlerce binlerce yalan söyleyen Sinan Gök, Dilber Fırtına ve Kemal Ermiş adlı caniler Muhammed Fırtınayı nasıl öldürdüklerini sonunda anlattılar!

Minik Muhammed, annesini yatakta başka erkekle gördüğü için öldürülmüş... Gözaltına alınan anne bile bile oğlunu televizyonlarda aradı.

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi'nde 45 gün önce ortadan kaybolan ve önceki gün bir buğday tarlasında etleri yenmiş halde cesedi bulunan 6 yaşındaki Muhammet’in, annesinin sevgilisi ile gizli ilişkisine tanık olduğu için öldürüldüğü ortaya çıktı. Annesi Dilber ile sevgilisi Kemal’i çıplak olarak gören minik Muhammet’in, ilişkinin yaşandığı evin sahibi tarafından dövülerek öldürüldükten sonra battaniyeye sarılarak buğday tarlasına atıldığı anlaşıldı. Cinayete tanık olan anne Dilber Fırtına ikinci çocuğunun da öldürülmesi tehtidi nedeniyle korkarak sustuğunu söyledi. Buğday tarlasında açıkta kalan Muhammet’in etleri kuşlar ve böcekler tarafından yenildiği için geriye sadece kemikleri kaldı.

Çorlu Nusretiye Mahallesi yakınlarında buğday tarlasını dün dolaşmaya giden O.P. tamamen çürümüş ve kemikleri kalmış bir çocuk cesedi gördü. Tarla sahibinin polislere bilgi vermesinden sonra gelen Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tarlada bulunan cesede ait kemikler ile eşyaları vesarıldığı battaniyeyi incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.
Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cesedin 14 Nisan 2009 günü kaybolan ve Nusretiye Mahallesi’nde oturan Ümit ve Dilber Fırtına çiftinin 6 yaşındaki çocukları Muhammet’e ait olup olmadığını tespiti için harekete geçti.

TELEVİZYONLARDA YARDIM İSTEDİLER

Oğlu kaybolan anne Dilber Fırtına, minik Muhammed’in komşuya gitmek üzere evden ayrıldığını ve bir daha geri gelmediğini söyleyerek eşi Ümit ile birlikte bir çok televizyon programına çıkarak bulunması için yardım istedi. Oğullarının bulunması için televizyon ekranlarında gözyaşı döken ve yardım isteyen Fırtına çifti, dün de özel bir televizyonun sabah programındayken, polis kendilerine ulaşarak Çorlu’ya dönmelerini istedi.

Televizyon programından çıkan çift hemen Çorlu Emniyet Müdürlüğü’ne geldi. Çorlu polisin gösterdiği eşyaları hemen tanıyan anne gözyaşları içinde oğlunun eşyalarını teşhis etti. Polisin kısa sorgusundan sonra anneden şüphelenen güvenlik güçleri durumu Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirdi. Savcılığın talimatı üzerine anne 23 yaşındaki Dilber Fırtına gözaltına alındı.

Çorlu polisi gözaltındaki annenin ifadelerinden sonra 41 yaşındaki sevgilisi Kemal Ermiş, evinde buluştuğu arkadaşı 23 yaşındaki Sinan Gök ile imam nikahlı eşi 38 yaşındaki Fadime Sezer, kızları 18 yaşındaki Kader Sezer, oğulları 16 yaşındaki K.S.yi de gözaltına aldı. Gözaltındaki 6 şüphelinin iki günden beri sorgusu sürüyor

YATAKTA ÇIRILÇIPLAK GÖRDÜ

Çorlu Emniyet Müdürlüğü’nde sogulanan sanıklar dün gece geç saatlerde Devlet Hastanesi’ne getirilerek sağlık kontrolunden geçirildi. İddiaya göre olay günü anne Dilber Fırtına, sevgilisi Kemal Ermiş ile Sinan Gök’ün evinde buluştu. İki sevgili yatakta olduğu sırada minik Muhummet eve gelerek ilişkiye tanık oldu. Panikleyen sevgililer ev sahibi Sinan Gök’ü çağırarak çocuğu dışarı çıkartıp korkutmasını istedi. Muhammet’i dışarı çıkaran ev sahibi dövdüğü sırada çocuk yere düşünce panikleyip sevgililere haber verdi. Odadan dışarı çıkan Dilber Fırtına ve Kemal Ermiş, yerde yatan Muhammet’i görünce korktu. Anne Dilber ev sahibi ve sevgilisinden çoçuğu hastaneye götürmelerini istedi.

BATTANİYEYE SARIP TARLAYA ATMIŞLAR

Çocuğun ölmesi üzerine Sinan Gök, Kemal Ermiş ve K.S. çocuğu battaniyeye sararak kendilerine ait minibüsle tarlaya götürerek bıraktı. Bir süre sonra eve geri gelen Kemal Ermiş, Dilber Fırtına'ya Muhammet’in öldüğünü ve tarlaya attıklarını söyledi. Anne Dilber Fırtına'ya, kimseye anlatması halinde diğer çocuğunu da öldüreceklerini söyledi. Anne Fırtına'nın bu nedenle sustuğu öne sürüldü.

Poliste ifade veren Sinan Gök ise çocuğu kendisinin dövmediğini, Kemal Ermiş’in döverek öldürdüğünü söyledi.

KUŞLAR, BÖCEKLER YEMİŞ

Adli Tıp Kurumu uzmanları, açıkta kalan bir cesedin 45 gün içinde kuşlar ve böcekler tarafından yenebileceğini ve kemik haline gelebileceğini söyledi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4320
favori
like
share
FaTMaCaN Tarih: 02.06.2009 14:01
Aslinda bu tür programlari pek izleme taraftari degilim. Ama bu haberi tv´de görünce yakindan takip ettim ve bu cocuga acaba ne oldu diye cok merak ettim. Annenin basindan beri yalan söyledigi hareketlerinden cok belli oluyordu. Ama böyle birseyi beklemedim. Iste her annede anne olamiyor malesef. Minik Muhammete cok üzüldüm...
sevgi Tarih: 02.06.2009 12:35
Allah belalarını versin Yaa bin tane erkeği kurban ederim çocuğuma yazık yaa nasıl bir dünyada yaşıyoruz ahlaksızlık diz boyu igrenç yaa
ILNUR Tarih: 02.06.2009 12:31
böle yapan anne olamaz
Şayeste Tarih: 02.06.2009 12:25
Allah böyle anaları-babaları ıslah etsin, ıslah olmuyorlarsa kahretsin..
Aklım almıyor.. Tüylerim diken diken oldu duyunca..
AYIŞIĞI Tarih: 02.06.2009 12:25
Allah bildiği gibi yapsın ne denirki başka
bunu yapan bırak anne olmayı insan bile
olamaz..
paylaşım için teşekkürler şayestecim
sevgi Tarih: 02.06.2009 12:23
İnanılır gibi Degil